Zamknij

Zatrzymano podejrzanego o zabicie 49-letniej kobiety pochodzącej z Ukrainy. Mężczyzna nie przyznaje się do zarzucanego mu czynu

17:41, 21.01.2022 | PM
Skomentuj
REKLAMA

Ciało 49-letniej kobiety pochodzącej z Ukrainy znaleźli przypadkowi przechodnie późnym wieczorem na jednej z sokołowskich ulic.

Sprawa od początku wywoływała wiele pytań. Ciało kobiety zostało znalezione przypadkowo w okolicach wiaduktu kolejowego. Ciało kobiety znalazły osoby przejeżdżające tamtędy samochodem. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić kobieta miała zakrwawioną głowę - jednak czy obrażenia głowy przyczyniły się do jej śmierci potwierdzi lub wykluczy sekcja zwłok. 

Sokołowska policja potwierdziła, że w związku z zabójstwem kobiety zatrzymany został 23-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego. Jak informuje Prokurator Rejonowy Leszek Soczewka:

W sprawie śmierci 49-letniej kobiety zatrzymany został 23-latek. Podczas przesłuchania, pomimo przedstawienia dowodów, którymi dysponowali śledczy, podejrzany nie przyznał się do winy i odmówił składania jakichkolwiek zeznań. To jedyne informacje jakich mogę udzielić na daną chwilę.

Prokuratura złożyła wniosek do sądu o tymczasowe zatrzymanie podejrzanego. Bazując na okolicznościach, w jakich doszło do śmierci kobiety i biorąc pod uwagę wstępne oględziny obrażeń, których doznała kobieta - śledczy, oczekując na wyniki sekcji zwłok, określają zajście jako zabójstwo. Jednak na oficjalne informacje jest jeszcze za wcześnie.

(PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

SokołowiakSokołowiak

0 0

Gdzie w Sokołowie jest wiadukt kolejowy niech odpowie p redaktor czy tam redaktorka. 09:04, 22.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Konrad Konrad

0 0

Ulica Targowa w strone Zakladow miesnych 10:54, 23.01.2022


MieszkankaMieszkanka

0 0

Ciało znaleźli przypadkowi przechodnie czy jadący samochodem bo to się nie trzyma kupy 12:10, 22.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BeataBeata

1 0

Dostanie *%#)!& na komendzie to sie przyzna... Jesli nie ma dowodow skad wiadomo, ze to sprawca :( 19:44, 22.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%