Zamknij

Tego dnia nie chcemy o niczym zapomnieć, a wszystko ma być najpiękniejsze!

14:53, 17.01.2022 | PM
Skomentuj
REKLAMA

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka, dlatego tak pragniemy, aby wszystko wyglądało przepięknie i  staramy się dopiąć każdy szczegół na ostatni guzik.

Z inicjatywą dla młodych par, tych szukających inspiracji, ale również tych dopiero wgłębiających się w temat weselnych przygotowań, wyszedł Wersal Siedlecki. Sala weselna Wersal Siedlce 16 stycznia zorganizowała dnia otwarte, na których zaprezentowała jeden ze swoich popisowych wystrojów sali w stylu modnym ostatnimi czasy, czyli GLAMOUR z elementami boho. Styl ten charakteryzuje się głównie wygodą, nonszalancją i kojarzy z latem oraz wakacyjnym porankiem z delikatną mieszanką mgły i wschodu słońca. Dominują w nim więc kolory brązowe, odcienie pomarańczowego, biały, a także ożywiający zielony. Tak skomponowane dekoracje wprowadzają elegancki klimat nieskrepowanej swobody. Częstymi dodatkami są ręcznie wykonane makramy, oświetlane delikatnym blaskiem z naturalnego płomienia świec zamieszczonych z lampionach. Taką wizję dekoracji weselnej przedstawili przybyłym zainteresowanym organizatorzy Dni Otwartych w Wersalu Siedleckim.

Doskonale zdając sobie sprawę, że wesele to nie tylko sala i oryginalnie przystrojone stoły, organizatorzy zadbali również o dodatkowe stoiska, na których zainteresowane pary mogły zdobyć kontakt i podziwiać m.in. suknie ślubne i kompozycje kwiatowe. Na zewnątrz przed salą znajdowały się przystrojone samochody weselne. Można było również zainteresować się dodatkowymi atrakcjami weselnymi, taki jak animacje dla dzieci czy modne w ostatnich latach drink bary. Na miejscu poza przymiarką sukni ślubnych istniała również możliwość wypróbowania makijażu weselnego, o którego idealnie dobranych detalach marzy każda panna młoda. Wszystko odbywało się przy akompaniamecie muzyki prezentowanej przez zaproszonego na wydarzenie Dj'a.

Dni otwarte sali weselnej Wersal Siedlecki to niewątpliwie możliwość do rozpoczęcia przygotowań weselnych, miejsce do szukania inspiracji, a przede wszystkim znalezienia idealnej sali na ten najważniejszy w życiu wieczór. Tego dnia na przybyłych gości czekały smakowite poczęstunki i prezentacja trzypiętrowego tortu weselnego, co było słodkim podsumowaniem wydarzenia.

Firmy zaangażowane w Dzień Otwarty sali weselnej Wersal Siedlecki to: Willa Spa - profesjonalne makijaże, zabiegi na twarz i ciało; kwiaciarnia Szklana Orchidea; ; Suknie Ślubne Casablanca; Fan Idea animatorzy zabawy i Fejsboodka; Mobilny Bar Mojito; DJ CONVERSE & DJ Robert Mozz Zespół KRESS; samochody do ślubu Marcin Talacha; Fotograf Michał Moryl. 

(PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%