Zamknij

Armia Dzieci i Muode Koty już we wrześniu!

22:20, 31.08.2021 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Podczas tegorocznej edycji Hosanna Festival (17-19 września) wystąpią dwie gwiazdy wieczoru - w sobotę będzie to zespół Muode Koty, a w niedzielny wieczór na scenie pojawi się Armia Dzieci.

Muode Koty to hip-hopowy zespół chrześcijański. Oprócz koncertów prowadzą również rekolekcje i profilaktykę w szkołach. Mają już na swoim koncie parę wygranych konkursów (m.in Debiuty 2016) oraz wielkich koncertów i festiwali, między innymi Campo Bosco, Bądź jak Jezus, Festiwal Oczyma Wiary czy Festiwal Gospel w Gniewie. 

Koncerty zespołu chrześcijańskiego Armia Dzieci są jedyne i niepowtarzalne. Nie da się ich porównać z żadnym innym zespołem chrześcijańskim. To coś więcej niż granie muzyki chrześcijańskiej. Trwają zazwyczaj około godziny i podczas tej godziny ani jedna osoba z publiki nie jest w stanie wysiedzieć w miejscu. Są bardzo przyjaźni dla oczu — kiedy pojawiają się na scenie, życie nabiera kolorów i cały świat zaczyna wirować. To wszystko za sprawą kolorowych koszulek, trampek i grupy tanecznej. Podczas koncertu nie brak improwizacji i bardzo dobrej zabawy.

Zgłoszenia były przyjmowane do 29 sierpnia. Organizatorem wydarzenia są Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej, Miasto Siedlce, tutejsze Centrum Kultury i Sztuki.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%