Zamknij

Garwolin gospodarzem drugiego etapu ŻTC BIKE RACE 2022

08:00, 24.05.2022 | Oprac. PM
Skomentuj
REKLAMA

Ponad 200 uczestników stanęło na starcie drugiej odsłony ŻTC BIKE RACE 2022. Rywalizacja odbyła się w Garwolinie.

Zawodnicy rywalizowali na rundzie o długości 27 kilometrów, start i meta zlokalizowane były w Garwolinie przy ul. Kościuszki (przy ul. Olimpijskiej) następnie ul. Staszica, Spacerową i kolejno przez Unin, Goździk, Przykory, Zagórze, Chęciny, Górzno, Reducin i prosto do Garwolina. W Garwolinie wjazd Jana III Sobieskiego i Wiejską do Alei Legionów, gdzie była meta.

Najmłodsze kategorie, a zatem M20 i M30 SUPER PRESTIGE miały do przejechania 108 kilometrów. W niej triumfowali odpowiednio Jakub Nowomiejski ze Stajni Rowerowej Intercars Team oraz Dariusz Kołakowski ze Spica Solutions. W kategorii RED, czyli zawodnik starszych, ale jadących pełnych dystans najlepszy był Volodymyr Klekotsiuk (MAYDAY TEAM). Z kolei wśród pań zwyciężyła Anna Witczak z Zośka Womens Cycling.  Szczegółowe wyniki dotyczące zawodów dostępne są na www.ztc.pl.

- Za nami pierwsze dwa etapy ŻTC BIKE RACE z dobrą frekwencją i wysokim poziomem sportowym. Teraz czeka nas krótka przerwa, a następnie w pierwszy czerwcowy weekend odbędą się kolejne etapy naszego cyklu - mówi dyrektor zawodów, Wojciech Pawelec.

Kolejne zawody z cyklu ŻTC BIKE RACE odbędą się 4 i 5 czerwca, odpowiednio w Rawie Mazowieckiej i Opocznie.

fot.: ztc

(Oprac. PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%