Zamknij

Już 25 lat pomagają dzieciom

09:08, 23.05.2022 | PM
Skomentuj
REKLAMA

Uroczyście świętowano 25-lecie działalności Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom w Garwolinie.

Wydarzenie odbyło się w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury i miało na celu zaprezentować historię i działalność grupy. Po prezentacji 25 lat działalności na rzecz dzieci i przedstawieniu najważniejszych inicjatyw podejmowanych przez osoby należące do stowarzyszenia. 

Punktem szczególnym tego wieczoru był spektakl przygotowany we współpracy dzieci ze świetlicy "Przystań"  z młodzieżą z Teatru Tymczasem pod czujnym okiem i kierownictwem Małgorzaty Walendy. Przedstawienie pt.: "Miłość ponad wszystko" spotkała się z ogromnym zrozumieniem odbiorców i zrozumieniem potrzeb młodych ludzi. Zwłaszcza, że czasami wystarczy tak niewiele, aby zrozumieć drugiego człowieka. 

- Dzięki sercu wielu osób istnieje organizacja wspierająca całe rodziny i uwrażliwiająca na kwestie pomocy wobec najmłodszych. Działania SPD, wolontariuszy i przyjaciół, niczym łańcuch dobrych serc i pomocnych dłoni poprawiają los wielu najmłodszych mieszkańców Garwolina. Dziękujemy za to, że jesteście - skomentowała burmistrz miasta Marzena Świeczak.

fot.: Miasto Garwolin

(PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%