Zamknij
REKLAMA

Policjant po służbie złapał złodzieja na gorącym uczynku

10:30, 19.05.2022 | PM
Skomentuj
REKLAMA

Czujnością i szybką reakcją wykazał się policjant, który w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży.

Policjant będący już po czasie pracy, udaremnił ucieczkę złodzieja i zatrzymał 34-latka.

- Policjant z zespołu do spraw techniki kryminalistycznej garwolińskiej komendy będąc na wolnym robił zakupy, wtedy zauważył mężczyznę, który wziął z półki towar i nie płacąc za niego opuścił sklep. Policjant natychmiast zareagował. Pobiegł za mężczyzną i ujął go poza budynkiem marketu. Sprawcą kradzieży okazał się 34-latek, który został przekazany wezwanemu na miejsce patrolowi interwencyjnemu. Dzięki błyskawicznej i zdecydowanej reakcji policjanta będącego w czasie wolnym od służby sprawca został zatrzymany na gorącym uczynku. Skradzione mienie wartości 200 złotych zostało odzyskane i wróciło na sklepowe półki - czytamy na portalu garwolińskiej policji.

Wniosek o ukaranie 34-latka niebawem trafi do sądu. Jak widzimy na przytoczonym przykładzie, policjant to nie tylko zawód, który funkcjonariusze wykonują w danych godzinach, ale powołanie do służby.

fot.: poglądowe/ pixabay

(PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Do redakcjiDo redakcji

0 0

Już od kilku lat zmienił się wzór i kolor umundurowania ćwiczebnego w Policji, warto byłoby bazować na aktualnych zdjęciach. 10:38, 19.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%