Zamknij

Grali wszyscy wspólnymi siłami

11:37, 30.01.2023 PM Aktualizacja: 11:38, 30.01.2023
Skomentuj

Finałowy dzień Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był intensywny w wielu miejscach.

W gminie Stanisławów Sztab WOŚPu wspierała wójt gminy Kinga Sosińska i marszałek Ewa Janina Orzełowska.

- Kochani, 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej gminie trwa. Moja skromna osoba i przede wszystkim pani marszałek mamy dla Państwa ciekawe propozycje i zachęcamy do licytacji - wprowadziła wójt gminy Stanisławów Kinga Sosińska.

Koncerty, licytacje, kiermasze i przedstawienia miały przyciągnąć jak największą ilość potencjalnych darczyńców szczytnego celu walki z sepsą. Udało się to dzięki mobilizacji organizatorów i wsparciu ze strony samorządu. Występy zespołów, jak planowano, przyciągnęły mieszkańców, którzy mogli wysłuchać "Staśkowiaków", "Red Rebels Band" i Annę Blush - finalistkę IV edycji programu X-factor.

Po rozgrzaniu publiki muzycznym krokiem oczy wszystkich zebranych przeniosły się na portfele, ponieważ właśnie wtedy nastąpił początek licytacji. Wśród nich znalazł się również przedmiot przekazany z rąk marszałek i wójt gminy.

- Wśród tak wielu ciekawych rzeczy, mamy dzisiaj również licytacje specjalną - voucher do siedziby zespołu Mazowsze. Voucher obejmuje wyjazd do siedziby zespołu Mazowsze w Otrębusach, spotkanie z maestro - dyrektorem Jackiem Bonieckim i koncert, a na zakończenie wspólny obiad z panią wójt i ze mną - tak do licytacji zachęcała marszałek Ewa Janina Orzełowska.

Po licytacji można było poczuć energię koni mechanicznych, które rozgrzał Stanisławowski Klub "Rozruch", zachęcając do obserwacji rajdu samochodowego.

Tradycyjnie już, również wydarzenia w gminie Stanisławów, zakończono światełkiem do nieba.

 

fot.: Sztab WOŚP Stanisławów

(PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%