Zamknij

Jubileusz szkoły rozwijającej talenty artystyczne

19:30, 23.11.2022 PM Aktualizacja: 19:30, 23.11.2022
Skomentuj

17 listopada odbyła się uroczystość Jubileuszu 30-lecia Liceum Sztuk Plastycznych im. E. M. Andriollego w Mińsku Mazowieckim.

Wydarzenie było nie tylko okazją do złożenia gratulacji i słów uznania za 30 lat działalności na rzecz rozwijających się talentów. Była to także możliwość do zobaczenia wystaw przygotowanych przez uczniów, dzięki którym mogli pokazać swoje perspektywy artystyczne i dorobek nie tylko malarski.

Starosta miński Antoni Tarczyński i wicestarosta Witold Kikolski złożyli serdeczne gratulacje na ręce dyrektor liceum Elżbiety Wieczorek oraz złożyli życzenia kolejnych sukcesów w rozwijaniu talentów artystycznych młodzieży z powiatu mińskiego.

Liceum Sztuk Plastycznych wchodzi w skład Zespołu Szkół Ekonomicznych i dzięki ukierunkowaniu kształci młodych artystów. Z okazji 30-lecia uczniowie przygotowali innowacyjna formę zachęcającą do przybliżenia historii placówki. Internetowy quiz na temat znajomości faktów z życia patrona szkoły - Michała Elwiro Andriollego. Na uczestników czekało 20 pytań i obiecane nagrody.

 

fot.: Powiat Miński

(PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%