Zamknij

Współpraca z korzyścią dla uczniów

19.53, 20.09.2022 PM
Skomentuj
REKLAMA

20 września 2022 r. został podpisany list intencyjny między Akademią Kompetencji Keller Polska a Zespołem Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim.

Podpisane list intencyjny dotyczył nawiązania współpracy w celu realizacji działań związanych z kształceniem dualnym w technikum o profilu technik robót drogowych.

Jedna z klas została objęta patronatem przez firmę Keller Polska, która w ramach inicjatywy gwarantuje zajęcia teoretyczne oraz praktyczne w swojej placówce.

W wydarzeniu uczestniczyli: Małgorzata Bednarska dyrektor Zarządzający Keller Polska, Michał Nowakowski dyrektor ds. BHP, Jakości i Ochrony Środowiska, Antoni Tarczyński starosta miński, Witold Kikolski Wicestarosta oraz Adam Trześkowski dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego. Na spotkaniu obecni byli również uczniowie technikum o profilu technik budowy dróg.

 

Fot.: Powiat Minski

(PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

PelePele

1 0

Uważam, że ma to dobre, ale i gorsze strony tego samego medalu, który raz się ma, innym razem można go nie zdobyć. Ewentualnie inna przyczyną może to być spowodowane. 13:32, 21.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%