Zamknij

Spotkanie na podsumowanie piłkarskiej jesieni

13:24, 22.11.2023 KU Aktualizacja: 13:25, 22.11.2023
Skomentuj

W sobotę 18 listopada piłkarska społeczność spotkała się by podsumować dokonania w rundzie jesiennej.

Ze względu na niesprzyjającą pogodę nie udało się w ostatni weekend, zamknąć jesieni na boisku. Mecz ligi okręgowej pomiędzy ŁDK Łosice a Orłem Unin zaplanowano na inny termin. Na szczęście, zimowa aura nie pokrzyżowała łosickiej społeczności piłkarskiej planów na podsumowanie rundy. Przybyłych na spotkanie zawodników, sztab, kibiców i sympatyków organizacji futbolowej ŁDK Orzeł ugościła świetlica w Biernatach Średnich. Na wydarzeniu obecny był także burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz.

- Dziękuję wam za wszystkie pozytywne emocje, które dzięki wam mieli sympatycy piłki nożnej w Łosicach. Dziękuję też dla trenera Izdebskiego za to, że jest ciągle młody i chce mu się angażować w lokalny sport. Gdyby nie wasza pasja do tego sportu, nie byłoby tego wszystkiego, a przy okazji promujecie Łosice. Ten rok był dla was wyjątkowy, dla mnie też. Wszystkiego dobrego, trzymam kciuki za całą drużynę - powiedział do zebranych burmistrz Kucewicz.

- Chciałem w imieniu naszej drużyny podziękować panu burmistrzowi, że w Łosicach możemy realizować naszą pasję uprawiania piłki nożnej. Dziękujemy także trenerowi za całą rundę i cały rok. Mam nadzieję, że następny będzie jeszcze ciekawszy niż ten - przyznał kapitan drużyny Dawid Ułasiuk.

Na spotkaniu oprócz pozytywnej energii, dominowały towarzyskie rozmowy o piłce, kibicowskie przyśpiewki. Nie brakowało występów karaoke i popisów tanecznych. Dla łosickich piłkarzy rok 2023 był najbardziej udany w dotychczasowej pięcioletniej historii drużyny. W czerwcu drużyna ŁDK Łosice zdobyła wicemistrzostwo ligi okręgowej, natomiast w październiku znalazła się w finale Okręgowego Pucharu Polski, Łosice były przy okazji gospodarzem tego wydarzenia.

Fot. KU

(KU)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%