Zamknij
REKLAMA

Kalejdoskop Barw Polski z zespołem Mazowsze w łosickiej Targowicy Miejskiej

21:09, 24.05.2023 KU Aktualizacja: 21:10, 24.05.2023
Skomentuj

Już 4 czerwca o godzinie 17:00 w Targowicy Miejskiej w Łosicach odbędzie się wyjątkowy koncert Kalejdoskop Barw Polski z zespołem Mazowsze. To wydarzenie, które nie może umknąć żadnemu miłośnikowi polskiego folkloru.

Koncert będzie trwał około 2,5 godziny i podczas niego widzowie będą mieli okazję wraz z artystami Mazowsza przemierzyć całą Polskę. Prezentowane będą pieśni i tańce pochodzące z różnych zakątków kraju, prezentujące folklor wsi i miasteczek, ale także tańce narodowe, które zespół Mazowsze ma w swoim repertuarze.

Podczas koncertu nie zabraknie także fantastycznej gry orkiestry Mazowsza pod batutą dyrektora Jacka Bonieckiego oraz pięknie wykonanych kostiumów, które dopełniają całości obrazu zespołu Mazowsze. Przygotowanie baletu i chóru zapewnią Zofia Czechlewska i Mirosław Ziomek.

Sympatycy ludowego brzmienia nie mogą przegapić okazji okazji, by zasmakować Kalejdoskopu Barw Polski i dotknąć tego, co w zespole Mazowsze jedyne w swoim rodzaju - polskiej kultury i polskiego folkloru w wersji dla każdego widza. Wstęp na koncert jest darmowy, więc organizatorzy sugerują, by jak najwcześniej zarezerwować sobie czas na wyjątkowe spotkanie z polskim folklorem!

Patronat nad koncertem objęty został przez Ewę Orzełowską - Członka Zarządu Województwa Mazowieckiego oraz Mariusza Kucewicza - Burmistrza Miasta i Gminy Łosice.

(KU)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%