Zamknij

Senior nie zawsze oznacza staruszek

18:45, 20.11.2023 PM Aktualizacja: 18:50, 20.11.2023
Skomentuj

Seniorzy podczas gminnego spotkania zorganizowanego z myślą o nich usłyszeli wiele miłych słów.

Spotkanie seniorów zrzeszonych w klubach, działających na terenie gminy Sokołów Podlaski, zorganizowane zostało w ramach świętowania Dnia Seniora.

- Chcieliśmy, aby seniorzy z Klubu Seniora w Czerwonce i Klubu Seniora w Nowej Wsi mogli się wspólnie spotkać, porozmawiać i miło spędzić czas na wspólnej zabawie. To bardzo ważne, że istnieją takie miejsca, w których seniorzy mogą się spotykać i podejmować przeróżne aktywności. Na terenie naszej gminy działają dwa klubu seniorów, oba są prężne i oba zrzeszają wspaniałych ludzi, którym naprawdę nie brakuje energii - mówił wójt Janusz Kur.

Seniorzy tego dnia wysłuchali mnóstwo życzeń skierowanych do nich, w których najradośniej zareagowali na słowa wicemarszałek Janiny Ewy Orzełowskiej:

- Patrząc na Was, nie widzę staruszków, ani staruszek, a właśnie seniorów i seniorki. Jeszcze troszkę i będę mogła dołączyć do Waszego grona, więc trzymajcie formę i nie rezygnujcie z podejmowanych działań. Życzę Wam radości z codziennych spotkań i zdrowia, aby nie stawało na przeszkodzie do realizowania swoich marzeń - mówiła wicemarszałek Orzełowska.

Podczas spotkania seniorzy poza licznymi życzeniami, otrzymali również upominki, które zachęcą ich do lektury w jesienne wieczory. Tego dnia najważniejsza była jednak obecność drugiej osoby i wspólna, biesiadna zabawa, podczas której seniorzy nie odmówili sobie tańca.

Seniorzy bardzo chwalili sobie to spotkanie, zresztą jak wszystkie inne, w których mają okazję, by wyjść z domu, spędzić czas z przyjaciółmi i nie szukać wymówek.

 

(PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%