14 sierpnia odbędą się uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego oraz 102 rocznicy Bitwy Warszawskiej.
Program obchodów
12:00 - msza św. pod przewodnictwem biskupa Kazimierza Gurdy w katedrze
ok. 13:30 - złożenie kwiatów i zapalenie zniczów pod tablicą upamiętniającą setną rocznicę Bitwy Warszawskiej
14:00 - oficjalne uroczystości na Skwerze Niepodległości
17:00 - Siedleckim żołnierzom w dniu ich święta - koncert Zespołu Seniorynki


Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciesiedleckie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz