Zamknij

Kulturalny rozkład jazdy z GOK Chodów

23:16, 29.09.2020 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z siedzibą w Chodowie prowadzi nabór do sekcji w nowym roku kulturalno-oświatowym 2020/2021.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do pierwszej w powiecie nowo powstałej grupy Mażoretek Dla nieznających nazwy - oznacza dziewczyny ubrane w paradne stroje. W ich garderobie pojawiają się elementy umundurowania galowego różnych służb i formacji. Mażoretki występują na pokazach estradowych i paradach ulicznych prezentując choreograficzne układy taneczno-marszowe do muzyki orkiestr dętych, żonglując i podrzucając przy tym pałeczki mażoretkowe (tzw. batony). Prowadząca - Marzena Tymińska

Aktywna ma być również sekcja muzyczna, a w tym nowość - nauka gry na ukulele. Zajęcia poprowadzi instruktor Marek Stańczuk, a nauki gry na fortepianie nauczy Grzegorz Włodarczyk. Indywidualne zajęcia z wokalistyki odbędą się z Ireną Kosińską. 

Zajęcia plastyczne będą prowadzone w miejscowościach: Strzała, Pruszynek, Żelków Kolonia, Stare Opole pod okiem Izy Kowal.

Zajęcia taneczne i nabór do zespołów są prowadzone w: Strzale, Pruszynku, Nowym Opolu, Grabianowie, Żaboklikach, Golicach. Poprowadzi je Marta Suwara.

Agnieszka Kot poprowadzi zajęcia taneczne i nabór w miejscowościach Białki, Żelków Kolonia, Stare Opole. Marzena Tymińska będzie sprawowała opiekę nad nowym zespołem tańca ludowego, który będzie trenował w Chodowie. 

Więcej informacji na stronie www.gok.gminasiedlce.pl

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA