Zamknij

Miejski Turniej Rugby Tag

19.53, 03.12.2022 KU Aktualizacja: 19.53, 03.12.2022
Skomentuj
REKLAMA

W piątek 2 grudnia w hali przy ul. Prusa w Siedlcach zorganizowano Miejski Turniej Rugby Tag.

W siedleckim Miejskim Turnieju Rugby Tag udział wzięło 9 szkół z Siedlec. Były to Szkoły Podstawowe nr 1, nr 3, nr 6, nr 8, nr 10, nr 11, nr 12. W rywalizacji udział wzięły także gościnnie szkoły spoza Siedlec z Huty Mińskiej oraz z Janowa. W sumie w zawodach zaprezentowało się 117 zawodników (dziewczyn i chłopców).W zespole Rugby Tag musiały być dwie dziewczyny.

Grano w trzech kategoriach: klasy czwarte, piąte i szóste. Rywalizacja siedemnastu drużyn rozstrzygnęła się w 32 meczach. W kategorii klas czwartych wygrała Szkoła Podstawowa z Huty Mińskiej. Wśród klas piątych, wygrała SP nr 1 z Siedlec. W rywalizacji klas szóstych najlepsza była z SP nr 11.

Zwycięskie zespoły z pierwszej trójki otrzymały puchary. Wszyscy otrzymali imienne dyplomy za udział w Programie Upowszechniania sportu dzieci i młodzieży, medale pamiątkowe oraz gadżety reklamowe ufundowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Turniej był organizowany przez dwa siedleckie kluby rugby MKS Awenta Pogoń Siedlce oraz Miejski Klub Rugby Pogoń Siedlce.

Foto i info: Grzegorz Pliszka

(KU)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%