Zamknij

Na parkiecie zawsze po zwycięstwo!

16.00, 10.11.2022 UKS
Skomentuj
REKLAMA

Zespół U-19 jest najstarszą grupą szkoleniową klubu UKS BASKET Siedlce.

Jest pierwszą grupą powstałą z inicjatywy trenera Tomasz Araszkiewicza i Krzysztofa Chaberskiego. A zawiązanie grupy sięga roku 2015. W sezonie 2022-2023 w skład tej grupy wchodzą koszykarze roczników 2004, 2005, 2006: Bazyluk Mikołaj, Kielak Aleksander, Księżopolski Krzysztof , Skup Tomasz , Stańczuk Władysław, Bułakowski Jakub, Chaciak Wiktor, Głuchowski Bartłomiej, Gołębiowski Dominik, Kawa Jan, Knapiuk Szymon, Mazurek Mateusz, Omelaniuk Michał, Możdżonek Dawid, Oleszczuk Bartosz, Pilski Maciej, Pilski Michał, Skolimowski Kacper.

Drużyna składa się z chłopaków, którzy mają duże szanse na granie w zespole seniorów UKS BASKET lub już w nim grają. Na treningach stawiamy na rozwój indywidualny umiejętności każdego z graczy, by połączyć ich w jeden zgrany zespół zdobywający punkty i kolejne zwycięstwa. Determinacja i profesjonalizm kierują nas w dobrą stronę sportowej rywalizacji, która w duchu gry fair play wyczuwalna jest podczas każdego meczu.

Największą motywacją do stawiania na parkiecie i przelewania potu treningowego jest chęć i zapał do działania, który procentuje dobrymi wynikami i ciągłym rozwojem drużyny.

(UKS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMAhttp://zyciesiedleckie.pl/dd_cms/ew_admin.php?modul=banery&action=edit
0%