Zamknij
REKLAMA

Zmiana warty w WLKS Siedlce-Nowe Iganie

10:23, 23.06.2022 | KS
Skomentuj
REKLAMA

WLKS Siedlce-Nowe Iganie ma nowego prezesa. Został nim Marek Murmyło.

Jego poprzednik Zygmunt Wielogórski został honorowym prezesem klubu, zaś Waldemar Spólnicki honorowym członkiem klubu.

Marek Murmyło jest wieloletnim Dyrektorem Generalnym Eco Harpoon – Recycling Sp. z o.o w Cząstkowie Mazowieckim (gmina Czosnów, woj. mazowieckie). Między innymi z jego inicjatywy firma podpisała umowy z wieloma stowarzyszeniami kultury fizycznej i sportu w sprawie zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii w klubach sportowych. W tej sprawie jest podpisana Umowa z Polskim Komitetem Olimpijskim, Krajowym Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe i WLKS. Pozyskane ze zbiórki środki finansowe przekazywane są na rozwój sportu. To z inicjatywy Murmyły przekazywane są również środki finansowe w ramach sponsoringu imprez krajowych i międzynarodowych organizowanych przez Krajowe Zrzeszenie LZS, Polski Związek Podnoszenia Ciężarów, Polski Związek Sumo.

Od kilku lat Eco Harpoon – Recycling wspiera również jako sponsor organizowane mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów czy w LA. Marek Murmyło wspiera również działalność I-ligowych siatkarzy Legii Warszawa.

Prywatnie nowy prezes WLKS ma w domu bogaty zbiór wszelkich precjozów sportowych dotyczących piłki siatkowej, podnoszenia ciężarów, LA oraz trofea WLKS. Aktywnie pracuje w Komisji Sportu Wiejskiego Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Jest byłym wysokim oficerem WP.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMAhttp://zyciesiedleckie.pl/dd_cms/ew_admin.php?modul=banery&action=edit
0%