Siedlecka uczelnia odnawia swój wizerunek. Nowe logo niesie za sobą również nowe kierunki, które pojawiły się w ofercie studiów.
Uniwersytet w odpowiedzi na wyzwania jakie stawia rewolucja informacyjna i współczesne trendy wdraża nowy system identyfikacji wizualnej. w nowym logo zachowaliśmy filarową konstrukcję, która symbolizuje humanizm, jakości i fundament. W nowym znaku zawarliśmy rownież symbol biretu - odwołujący się do rozpoczęcia i ukończenia studiów oraz dach, dający nam poczucia bezpieczeństwa i zaufanie. Tarcza symbolizuje zwycięstwo i interdyscyplinarność uczelni. Bez studentów uczelnia byłaby tylko budynkiem, dlatego w tarczy znajdujemy rownież twarz, która może ukazywać studenta, nauczyciela i pracownika. Naszym zamysłem było również ułatwienie zapamiętania nazwy Uniwersytetu, dlatego w sygnecie zawarte są także litery tworzące akronim nazwy uczelni. Nowe logo, to nowe kierunki i poszerzone możliwości edukacyjne uczelni, wśród nich analiza danych, bezpieczeństwo międzynarodowe, sztuki plastyczne na drugim stopniu i recykling i gospodarka - wyjaśnia Beata Gałek, rzecznik prasowy Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.
Odświeżona tożsamość wizualna UPH nawiązuje do przeszłości, akcentuje ważne dla niej wartości i wprowadza Uczelnię w nowe środowisko informacyjne i edukacyjne.
- Logo to odpowiada na rzeczywistość czwartej rewolucji - rewolucji mobilnej, cyfrowej. Nasze logo wiele mówi, jest w nim wiele znaczeń, każdy z elementów z coś symbolizuje. A pojawienie się nowego logo jest kontynuacją rozwoju uczelni i odniesieniem także do powstałych nowych możliwości na naszej uczelni - podsumował Mirosław Minkina, rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciesiedleckie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz