Zamknij
REKLAMA

Szczepienia w mazowieckich parafiach

15:55, 30.07.2021 | KL
Skomentuj
REKLAMA

W niedzielę, 1 sierpnia br., w dziesięciu parafiach na terenie województwa mazowieckiego zostanie przeprowadzona akcja szczepień zorganizowana przez Wojewodę Mazowieckiego. 

Wojewoda wraz z proboszczami parafii oraz przedstawicielami mazowieckich samorządów zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w niedzielnej akcji szczepień. Punkty szczepień będą otwarte od godziny 8:00 do 15:00. W każdym z punktów będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

Szczepienie jest jedyną formą walki z wirusem, jedyną szansą, że wirus wyginie i nie będzie już nikogo zabijał. Nie wiemy w jakiej formie przyjdzie czwarta fala. Czy będzie wymagała bardziej ścisłej izolacji, zamknięcia szkół i gospodarki. Ile istnień zabierze. Dlatego ważne jest, aby zaszczepiło się jak najwięcej mieszkańców naszej parafii, naszej gminy, naszego województwa, kraju, wreszcie świata – seniorzy, osoby dorosłe i młodzież. Dlatego bardzo proszę, aby zachęcali Państwo swoich bliskich i znajomych do poddania się szczepieniu - powiedział Konstanty Radziwiłł, Wojewoda Mazowiecki.

Punkty szczepień zostaną przygotowane przy dziesięciu parafiach. W naszym regionie zaszczepić się będzie można w parafii pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika i Aniołów Stróżów w Zbuczynie oraz w parafii pw. Świętej Trójcy w Wiśniewie. 

Obecnie w Polsce osób w pełni zaszczepionych jest ponad 17 mln. W województwie mazowieckim osób w pełni zaszczepionych jest ponad 2,5 mln. 

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%