Zamknij
REKLAMA

Autostradowe połączenie Siedlec z Białą Podlaską coraz bliżej

14:55, 22.01.2021 | KS
Skomentuj
REKLAMA

W przetargu na zaprojektowanie i budowę około 18-kilometrowego odcinka autostrady A2 pomiędzy rejonem miejscowości Malinowiec a węzłem Łukowisko wpłynęło siedem ofert.

To ostatnie z czterech toczących się postępowań przetargowych na przedłużenie autostrady od Siedlec do Białej Podlaskiej. Najniższą ofertę na kwotę 528 900 000,00 zł złożyło Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Intercor.

Umowa z wykonawcą, w przypadku braku odwołań, ma zostać podpisana w kwietniu 2021 r. Wykonawca na realizację zadania będzie miał 33 miesiące od daty zawarcia umowy.

- Zadaniem wykonawcy będzie przygotowanie projektu budowlanego, uzyskanie niezbędnych decyzji, a następnie budowa około 18 km autostrady A2 o przekroju dwujezdniowym z dwoma pasami ruchu i rezerwą pod budowę w przyszłości trzeciego pasa ruchu. Ponadto powstaną drogi równoległe do obsługi przyległego terenu, urządzenia ochrony środowiska i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Rodzaj nawierzchni, betonowa lub bitumiczna, określi wykonawca na etapie przygotowania dokumentacji projektowej - czytamy na stronie GDDKiA.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%