Zamknij
REKLAMA

Znalazł pieniądze i odniósł je na komendę

13:47, 15.10.2019 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Godną naśladowania postawą wykazał się 35-latek z gminy Łuków, który w bankomacie znalazł 2000,- złotych i przyniósł je do komendy policji. Mężczyzna twierdził, że to duża kwota i na pewno ktoś potrzebuje tych pieniędzy. Teraz mundurowi poszukują właściciela gotówki – jeśli pozostawiłeś ją w bankomacie, zgłoś się po jej odbiór.

Wczoraj przed południem do Komendy Powiatowej Policji w Łukowie zgłosił się 35-latek z gminy Łuków, który znalazł pieniądze w jednym z bankomatów. Mężczyzna mówił mundurowym, że chcąc wypłacić z urządzenia gotówkę, zauważył wystające z niego banknoty oraz wydruk potwierdzający transakcję. 35-latek domyślił się, że ktoś roztargniony pozostawił pieniądze w bankomacie i że zapewne będzie ich poszukiwał. Nie zastanawiając się znalezione w bankomacie 2000,- złotych  natychmiast przyniósł policjantom, prosząc o przekazanie ich właścicielowi.  Mężczyzna twierdził, że na pewno ktoś potrzebuje tych pieniędzy.

Teraz funkcjonariusze szukają właściciela znalezionych przez 35-latka pieniędzy. Osoba która je utraciła i jest w stanie podać czas i dokładne miejsce zagubienia pieniędzy, a także numer karty bankowej za pomocą której dokonano transakcji, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny (25 797 62 32) z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 9.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA