Zamknij
REKLAMA

Policjanci odnaleźli kobietę w lesie

07:51, 01.10.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

W piątek wieczorem (27 września) dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie został powiadomiony o zaginięciu kobiety na terenie miejscowości Wilga. W poszukiwaniu wzięli udział policjanci z powiatu garwolińskiego, policyjny przewodnik psa służbowego oraz zastępy straży pożarnej. Zaginioną odnaleźli policjanci następnego dnia nad ranem w lesie.

W piątkowy wieczór dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 87-letniej kobiety w miejscowości Wilga. Policjanci ustalili, że kobieta wyszła z domu w którym przebywała w godzinach popołudniowych. Dyżurny rozpoczął akcję poszukiwawczą. W rejon, gdzie kobieta mogła przebywać, dyżurny skierował policjantów z terenu powiatu garwolińskiego. Do działań dołączył również przewodnik z psem służbowym, a także zastępy straży pożarnej. Poszukiwania w niesprzyjających warunkach pogodowych trwały kilka godzin i zakończyły się w godzinach nocnych. W sobotę od samego rana rozpoczęto akcję. Pomimo padającego deszczu poszukiwania zakończyły się pomyślnie. W godzinach porannych siedzącą w głębi lasu kobietę, odnaleźli policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie. Na miejsce przybyła również załoga pogotowia ratunkowego, gdzie kobieta została przekazana.

Policjanci przypominają o zachowaniu ostrożności, nawet jeśli wydaje nam się, że doskonale znamy las. Podczas wycieczek należy stale utrzymywać kontakt wzrokowy z innymi towarzyszącymi nam osobami. Należy unikać tych obszarów leśnych, które znamy słabo lub nie znamy wcale.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone