Zamknij
REKLAMA

Potrącili policjantów. Mundurowi użyli broni

07:42, 01.10.2019 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Dwóch 24-letnich siedlczan zatrzymali policjanci z komisariatu w Mordach. Kilkadziesiąt minut wcześniej samochód, którym poruszali się mężczyźni potrącił trzech policjantów, którzy usiłowali go zatrzymać przed jednym ze sklepów w Łosicach. Jeden z rannych policjantów przebywa w szpitalu, gdzie czeka go operacja. Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

W ubiegły czwartek ( 26.09) w Łosicach policjanci z Siedlec wspólnie z miejscowymi funkcjonariuszami prowadzili działania wymierzone w handlarzy narkotyków. W czasie ich prowadzenia, przed jednym z marketów, chcieli zatrzymać do kontroli forda. Auto nie zatrzymało się, a kierujący nim mężczyzna potrącił interweniujących trzech policjantów. Policjanci użyli broni. Samochód odjechał w kierunku Siedlec.

Do działań zostali włączeni policjanci z komisariatu w Mordach, którzy na trasie Mordy-Łosice zlokalizowali poszukiwany samochód. Został on porzucony w lesie. A mężczyźni zaczęli uciekać pieszo. Dwaj 24-latkowie zostali zatrzymani na polnej drodze między Zawadami i Niemojkami. Trafili do policyjnego aresztu.

Jeden z potrąconych policjantów, z poważnym urazem nogi, przebywa w szpitalu, gdzie czeka go operacja. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Siedlcach.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

https://www.facebookhttps://www.facebook

3 1

!!! Poszukujemy osób, które widziały czwartkową (26.09.2019) ,,strzelaninę'' pod Biedronką w Łosicach lub mają na ten temat jakiekolwiek informacje. !!!

https://www.facebook.com/ewa.surmacz.58 12:52, 03.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EwaEwa

2 1

Pięciu zakapturzonych mężczyzn z bronią. Szarpią za klamki samochodu. Otwieraj Ku@wa.
Nie udało się zabić, choć przez przednią szybę jeden z nich strzelał w głowę kierowcy. Może wtedy ktoś by szukał prawdy i dał świadectwo prawdzie.

To może spotkać każdego z nas i będziecie bezbronni w majestacie prawa.

!! Rodzice kierowcy poszukują osób, które widziały czwartkową (26.09.2019) ,,strzelaninę'' pod Biedronką w Łosicach lub mają na ten temat jakiekolwiek informacje. !!! Proszę o udostępnienie informacji

Zdajemy sobie sprawę, że syn został już skazany. ,,bo nikt nie wygrał jeszcze z policją'', ale może znajdzie się ktoś odważny kto pomoże nam walczyć o wolność naszego dziecka.
Jeśli ktoś chciałby nam pomóc prosimy o kontakt z siedlecką Prokuraturą, nie z policją. 21:39, 26.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA