Młodzi ludzie pokazali, jak widzą powiat garwoliński. Swoją perspektywę zaprezentowali w kilkuminutowych filmach. Konkurs na film promujący powiat garwoliński odbył się pod hasłem ?A to powiat właśnie?. Jego celem było ukazanie walorów oraz budowanie wizerunku powiatu, w którym warto zamieszkać, inwestować i spędzać wolny czas.
10 listopada starosta Marek Chciałowski wraz z dyrektorem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Jerzym Duchną wręczyli nagrody zwycięzcom.
Komisja konkursowa zdecydowała przyznać pierwsze miejsce Joannie Zabielskiej - uczennicy LO w ZSP im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie. Drugie miejsce zdobyli wychowankowie dwóch szkół: Damian Głowala z LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie i Jakub Majewski z LO w ZSP nr 1 w Garwolinie. Trzeci nagrodzony film był autorstwa Marii Kowalczyk ? uczennicy z LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie. Miejsce czwarte przypadło Bartłomiejowi Poświacie i Bartoszowi Żak, uczniom Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych z ZSP nr 1 w Garwolinie.
Więcej w ŻS z 20 listopada
WZ

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciesiedleckie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz