zyciesiedleckie.pl

Zamknij
14:27, 28.04.2026
Policjanci z Komisariatu Policji w Mokobodach zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem, który prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. Jak się okazało, 30-letni mężczyzna miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. W trakcie tej samej interwencji funkcjonariusze ujawnili, że pasażerka samochodu była osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości.
13:35, 16.03.2026
Siedleccy policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Warszawy, który zdecydował się prowadzić samochód mimo aż czterech dożywotnich zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych. To jedno z najpoważniejszych naruszeń prawa drogowego, zagrożone karą do pięciu lat pozbawienia wolności.