Zamknij

Banki ostrzegają klientów. "Nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki"

17:35, 24.03.2023 .
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com/pl/ Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com/pl/

Siedem banków planuje w najbliższy weekend przerwy techniczne. Sprawdź, które i przygotuj się na utrudnienia. 

Przerwy techniczne dotyczą banków - Banku BPS, Banku Pocztowego, BNP Paribas Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, Nest Bank oraz Santander Consumer Bank.

W przypadku tego pierwszego z wymienionych przerwa będzie krótka. Bank BPS zaplanował prace serwisowe w nocy z piątku na sobotę (24-25 marca) w godz. 23.00-1.00.

Problemy z dokonywaniem transakcji gotówkowych w bankomatach w poniedziałek (27 marca) od północy do godz. 2.00 odczują natomiast klienci Banku Pocztowego. 

BNP Paribas Bank Polska prace techniczne przeprowadzi w sobotę (25 marca) i potrwają one 6 godzin. Utrudnienia rozpoczną się o północy i dotyczyć będą strony internetowej banku. 

ING Bank Śląski zapowiada problemy w działaniu bankomatów i wpłatomatów, systemu bankowości internetowej Moje ING i jego wersji mobilnej, systemu bankowości internetowej ING Business i jego wersji mobilnej, płatności BLIK, przelewów ekspresowych, płatności internetowych za pomocą Płać z ING, płatności 3DSecure. 

Klienci mogą napotkać problemy z soboty na niedzielę (25-26 marca) w godz. 23:30-6:30. Problemy, zwłaszcza w przypadku bankomatów i wpłatomatów, mogą pojawić się również kolejnej nocy (26-27 marca) od północy do godz. 3. 

W przypadku mBanku w niedzielę (26 marca) w godz. 3:00-9:30 nie będzie można płacić kartą. Nie będzie można również wypłacać i wpłacać środków w bankomacie. Od godz. 3:10 do 11:00 natomiast nie będzie można zalogować się do bankowości internetowej i mobilnej, nie będzie można dokonywać płatności kartą w internecie. 

Nest Bank natomiast swoje prace zaplanował na sobotę (25 marca) na godz. 0:30-5:00. Klienci nie będą mogli m.in. korzystać z Blika, Visa Mobile, a także zmienić limitów w bankowości internetowej, 

Klienci Santander Consumer Banku mogą mieć natomiast problemy z logowaniem do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej z soboty na niedzielę (25-26 marca) w godz. 22:30-1:00. 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%