Zamknij
REKLAMA

Fani rozrywki zawiedzeni. Popularny kanał zniknie z anteny już w tym tygodniu?

09:15, 23.02.2021 | M.O.
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne fot. depositphotos.com
REKLAMA

Jeden z popularnych kanałów rozrywkowych dostępny w telewizji naziemnej może zakończyć nadawanie. Stacja ma kłopoty z wygasającą koncesją na nadawanie. W sprawie zabrał głos nadawca, a także Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. 

ATM Rozrywka to kanał telewizyjny ATM Grupy i Telewizji Polsat, który rozpoczął nadawanie w sierpniu 2012 roku. Fani tego kanału mogą na nim znaleźć przede wszystkim seriale wyprodukowane dla Polsatu oraz programy Grupy ATM. 

Wśród najpopularniejszych programów możemy tam znaleźć m.in. programy reality show, popularne teleturnieje - Gra w ciemno i Awantura o kasę, a także kultowe seriale komediowe - Świat według Kiepskich czy Miodowe lata.

Dlaczego kanał może zakończyć emisję? 

Już w środę (24 lutego) wygasa koncesja na nadawanie stacji. Nadawca złożył wniosek o jej przedłużenie, ale KRRiT twierdzi, że dokumenty zostały złożone zbyt późno. Stacja nie zgadza się z decyzją i zaskarżyła ją do sądu administracyjnego.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji postanowiła ogłosić konkurs na multipleksowe miejsce. Bije się o nie dziewięciu nadawców. Wniosek o koncesje złożyło  m. in. Telewizja Polsat (Polsat Edu) i Wirtualna Polska (H!TV).

Wśród zainteresowanych jest także, mimo zaskarżenia decyzji, ATM Rozrywka. 

Właściciel stacji nie ukrywa, że jeśli nie otrzyma koncesji to całkowicie zakończy nadawanie, a ATM Grupa wycofa się z rynku. 

(M.O. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%