Zamknij

Sprzedawca

Nr oferty: StPr/19/1258Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, przyjmowanie dostaw, układanie towaru, tworzenie ofert, sprzedaż środków czystości maszyn do sprzątania, mopów, dozowników.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Sprzedawca*
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Kazimierza Pułaskiego 19/21, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowiecki
        Osoba do kontaktu: Paulina Major-Popławska
        Numer telefonu: 257943248
        E-mail: p.major@siedlce.praca.gov.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny, skierowanie do pracy
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Prace porządkowe na terenie placówki - koszenie trawy, doglądanie ogródka i inne prace zlecone.
        StPr/19/1307
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        Rozliczanie planów sprzedaży. Aktywne poszukiwanie nowych klientów. Prowadzenie negocjacji terenowych.
        StPr/19/1312
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Instalacje systemów GPS oraz sond paliwowych.
        StPr/19/1313

        Spawanie konstrukcji stalowych.
        StPr/19/1298
        data rozpoczęcia pracy od 18.06.2019
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Sprzedaż artykułów na stoisku mięsno - wędliniarskim.
        StPr/19/1300
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        Utrzymanie w czystość terenów zewnętrznych , w tym terenów zielonych. Zamiatanie, koszenie, zbieranie śmieci.
        StPr/19/1301
        data rozpoczęcia pracy od 24.06.2019
        wynagrodzenie od od 612,94 PLN

        Sprzedaż towarów na sklepie, znajomość obsługi kasy fiskalnej. Mile widziana umiejętność szycia firan i zasłon.
        StPr/19/1302
        wynagrodzenie od 2 300 - 2 800 PLN

        Praca na stanowisku operatora ładowarki teleskopowej na budowach. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Praca na jedną zmianę w godzinach 7.00 - 17.00.
        StPr/19/1291
        data rozpoczęcia pracy od 17.06.2019
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        Praca przy budowie obiektów mostowych na terenie całego kraju w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony. Pracodawca gwarantuje możliwość zakwaterowania.
        StPr/19/1292

        wg. programu stażu
        StPr/19/0386
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN