Zamknij

Kierowca z prawem jazdy kategorii C

Nr oferty: StPr/24/0972Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Praca na "gruszce" i wywrotce.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. C
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "BET-TRANS" SPÓŁKA JAWNA A.J.LEWCZUK
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Brzeska 102 J, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Jerzy Lewczuk
      Numer telefonu: 602464326
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Opracowanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej, kontrolowanie i korygowanie procesów produkcyjnych, wdrażanie nowych technologii, wyjaśnianie wszystkich wątpliwości natury technicznej z klientem, wsparcie technologiczne produkcji.
      StPr/24/1030
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 do 6 000 PLN

      Usługi kurierskie dla firm i klientów indywidualnych (odbiór i dostarczanie przesyłek). Praca wg harmonogramu trasy (stała, rejon "wiejski"), teren od miasta Siedlce w granicach 80 km. Nauka topografii rejonu oraz obsługi sprzętu.
      StPr/24/1031
      data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 400 do 6 800 PLN

      Mieszanie surowców w zależnościu od rodzaju ciast oraz ich wyrabianie, przygotowywanie różnego rodzaju nadzień, formowanie i wypiek lub smażenie. Praca w godzinach 05.00-13.00, sporadycznie 17.00-01.00 w Siedlcach.
      StPr/24/1032
      data rozpoczęcia pracy od 08.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 653 PLN

      Prace pomocnicze przy wznoszeniu budynków, stawianiu hal przemysłowych, budowie obiektów usługowych. Praca na terenie miasta Siedlce.
      StPr/24/1033
      data rozpoczęcia pracy od 10.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Nadzór nad pracą urządzeń służących do produkcji wyrobów mleczarskich, nad jakością wyrobu, obsługa operatorska wszystkich maszyn i urządzeń znajdujących się w dziale mycie i dezynfekcja.
      StPr/24/1034
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Nauka pływania w szkole Idolek. Liczba godzin pracy do ustalenia z pracodawcą, wg grafiku.
      StPr/24/1036
      wynagrodzenie od od 35 PLN

      Diagnoza i terapia pedagogiczna. Organizacja i prowadzenie zajęć profilaktycznych, ogólnorozwojowych, zapewnianie pomocy w nauce szkolnej. Dostosowywanie metod i form pracy do możliwości i potrzeb podopiecznych. Udzielanie wsparcia Wychowawcom SOS. Współpraca z psychologiem, pracownikiem socjalnym, pedagogami, innymi specjalistami. Udział w tworzeniu i realizacji Planu Pomocy Dziecku. Prowadzenie dokumentacji pracy pedagogicznej z dziećmi.
      StPr/24/1037
      wynagrodzenie od od 5 400 PLN

      Porządkowanie terenu osiedla. Pielęgnacja roślin, drobne prace ogrodnicze.
      StPr/24/1038
      wynagrodzenie od od 2 121 PLN

      Praca pedagoga specjalnego z dziećmi w wieku przedszkolnym.
      StPr/24/1039
      wynagrodzenie od od 100 PLN

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Praca w godz. 06.00-13.00 i 12.00-19.00 w Siedlcach. Oferta skierowana TYLKO DO OSÓB Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.
      StPr/24/1040
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN