Zamknij

Recepcjonista

Nr oferty: StPr/19/0600Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Pusta 15, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa gości hotelowych, praca w systemie 12/48.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 340 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Recepcjonista
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Staż pracy mile widziany, komunikatywna znajomość języka angielskiego.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Janusz Andrzej Kaliniak Dom Handlowy-Hotel-Restauracja Janusz
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Pusta 15, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Arkadiusz Kaliniak
        Numer telefonu: 25 6445102
        E-mail: finanse@janusz.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv, list motywacyny
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        Praca przy remontach dróg na terenie miasta i Siedlce oraz powiatu siedleckiego. Remonty cząstkowe dróg asfaltowych. Praca w godzinach od 7.00 - 17.00 Istnieje możliwość pracy na stanowisku kierowcy i
        StPr/19/0669
        data rozpoczęcia pracy od 22.03.2019
        wynagrodzenie od od 3 250 PLN

        Praca przy remontach dróg na terenie miasta Siedlce oraz powiatu siedleckiego. Remonty cząstkowe dróg asfaltowych. Praca w godzinach od 7.00 - 17.00 Pierwsza umowa na okres próbny- 1 miesiąc
        StPr/19/0670
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Obsługa automatów szlifierskich, prowadzenie procesu technologicznego zgodnie z dokumentacją. Praca w godzinach 6.00 - 14.00
        StPr/19/0672
        data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        Prace porządkowe na terenie gminy (oczyszczanie chodników, poboczy dróg, koszenie trawy, zbiernia śmieci itd.), roboty drogowe, drobne prace remontowe.
        StPr/19/0676
        data rozpoczęcia pracy od 06.05.2019

        Obsługa klientów obecnych jak i nowych, analiza potrzeb klienta i dostosowanie oferty produktów. Przygotowanie dokumentacji, aktywne wyjścia marketingowe, telefoniczna obsługa.
        StPr/19/0660
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        Utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza kuchennego.Pomoc szefowej kuchni oraz pozostałym pracownikom. Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię.
        StPr/19/0664

        Współpraca z klientami, obsługa biura, ewidencja kosztów, przychodów, ustalanie wyniku podatkowego, wypisywanie faktur VAT, obsługa programów WF-FAKIR, WF-KAPER.
        StPr/19/0661

        Montaż instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania w domach jednorodzinnych. Praca na terenie Siedlec i okolic (pracodawca zapewnia dowóz z siedziby firmy do miejsca wykonyw
        StPr/19/0665
        data rozpoczęcia pracy od 25.03.2019
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        Przyjmowanie i wydawanie towaru. Identyfikacja i sprawdzanie towaru. Rozkładanie i znakowanie towaru. Kompletacja towaru. Przygotowanie wysyłek towaru.
        StPr/19/0663

        Naprawa sprzętu elektronicznego, obsługa klienta osobiście i telefonicznie
        StPr/19/0643