Zamknij

Sprzedawca (branża narzędziowa)

Miejsce pracy: Starowiejska 14, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: - obsługa zamówień internetowych, - bezpośrednia obsługa klienta, - dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru. Istnieje mozliwość przyuczenia do zawodu (nie jest wymagane doświadczenie). Mile widziani studenci. Praca dwuzmianowa w godz. 8.00 - 16.00, 10.00 - 18.00. Po okresie próbnym - możliwość dłuższej współpracy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Sprzedawca*
      Uprawnienia:
      • komunikatywność
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziana ogólna znajomość branży narzędziowej, komunikatywność, umiejętność samodzielnej prac oraz pracy w zespole, zaangażowanie i sumienność. Istnieje możliwość przyuczenia do pracy. Oferta adresowana również dla studentów.
        Pracodawca: Maciej Bartłomiej Grabowski 1/ Firma Handlowo Usługowa Matrix 2/ Firma Handlowo Usługowa Matrix II
        Adres: Starowiejska 14, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Maciej Grabowski
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV z WPISANĄ NAZWĄ STANOWISKA na maila, lub osobiście w siedzibie firmy w Siedlcach, ul. Starowiejska 14 W CV prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej ora
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
        Praca na wydziale produkcyjnym przy obróbce tuszki i elementów.
        StPr/24/2278
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        - obsługa zamówień internetowych, - bezpośrednia obsługa klienta, - dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru. Istnieje mozliwość przyuczenia do zawodu (nie jest wymagane doświadczenie). Mile widziani studenci. Praca dwuzmianowa w godz. 8.00 - 16.00, 10.00 - 18.00. Po okresie próbnym - możliwość dłuższej współpracy.
        StPr/24/2279

        Przewóz materiałów przy budowie odcinka autostrady- miejscowość Białki.
        StPr/24/2280
        wynagrodzenie od od 6 000 do 7 500 PLN

        Kierowanie pojazdem kategorii C+E. Realizacja tras krajowych i zagranicznych.
        StPr/24/2281
        wynagrodzenie od od 9 000 do 12 000 PLN

        Obsługa linii produkcyjnej, bieżąca kontrola stanu technicznego linii produkcyjnej, bieżąca regulacja, wymiana elementów eksploatacyjnych. Praca na dwie zmiany w godzinach od 5.45 do 21.45, również w dni wolne ustawowo. Pierwsza umowa na czas określony, docelowo na czas nieokreślony.
        StPr/24/2282
        wynagrodzenie od od 5 300 PLN

        Praca na wydziale produkcyjnym przy obróbce tuszki i elementów, praca w systemie zmianowym w godz. 05.45 - 13.45 i 13.45 - 21.45
        StPr/24/2283

        Zawieszanie drobiu żywego (kurczak), praca w systemie zmianowym w godzinach: 05.45 - 13.45 i 13.45 - 21.45. Po okresie próbnym możliwość dłuższej współpracy.
        StPr/24/2284
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Praca na stanowisku nauczyciela języka polskiego w wymiarze 15 godzin tygodniowo.
        StPr/24/2259
        wynagrodzenie od od 4 908 PLN

        - obróbka krat, - cechowanie krat zgodnie z dokumentacją, - obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy produkcji krat, - dbanie o porządek w miejscu pracy z zachowaniem standardów firmy, - przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Praca od poniedziałku do piątku, 3-zmianowa: w godz. 5.45 - 13.45, 13.45 - 21.45, 21.45 - 5.45. Pierwsza umowa zostanie zawarta na okres próbny, z możliwościa kontynuacji dalszej współpracy.
        StPr/24/2265
        wynagrodzenie od od 4 300 do 5 000 PLN

        - malowanie konstrukcji, - pakowanie i cechowanie konstrukcji, - czyszczenie konstrukcji na komorze śrutowniczej. Praca od poniedziałku do piątku, 2-zmianowa: w godz. 5.45 - 13.45, 13.45 - 21.45. Pierwsza umowa zostanie zawarta na okres próbny, z możliwościa kontynuacji dalszej współpracy.
        StPr/24/2266