Zamknij

Spedytor

Nr oferty: StPr/24/0716Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Komunikacja z kierowcami, klientami, załadowcami, odbiorcami. Wystawianie i wysyłanie zleceń, dyspozycji pracy kierowcom, pilnownie przebiegu tras, raportowanie danych związanych z transportem. Praca w Siedlcach w godz. 08.00-16.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Spedytor
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
        Wymagania pożądane
        • obsługa programu TRANS
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w spedycji, komunikatywność.
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: MPM Group Maciej Michalak
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Siedlecka 177, 08-110 Stok Lacki, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie
          Osoba do kontaktu: Paulina Michalak
          Numer telefonu: 508 915 804
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          Praca w kuchni szkolnej, prace związane z przygotowaniem posiłków, sprzątanie.
          StPr/24/0963
          data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
          wynagrodzenie od od 4 300 PLN

          Prowadzenie zajęć indywidualnych oraz grupowych na różnych poziomach zaawansowania.
          StPr/24/0967
          wynagrodzenie od od 4 000 PLN

          StPr/24/0968

          Praca przy produkcji wyrobów betonowych.
          StPr/24/0970
          data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024
          wynagrodzenie od od 4 242 PLN

          Praca przy bloczkach, kręgach, obrzeżach. Mile widziane prawo jazdy kategorii B.
          StPr/24/0971

          Praca na "gruszce" i wywrotce.
          StPr/24/0972
          data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024

          Naprawa samochodów ciężarowych
          StPr/24/0973

          Obsługa programu WAPRO-MAG Rozliczania ZUS, US Wystawianie faktur Rozliczanie kasowe klientów Przelewy bankowe - obsługa systemu bankowego
          StPr/24/0974

          Sporządzenie opinii w sprawach rodzinnych i opiekuńczych oraz w sprawach nieletnich w zakresie specjalności stanowiska (psycholog) na podstawie opisu lub dokumentacji przeprowadzonych badań psychologicznych, pedagogicznych lub lekarskich oraz z dokumentami z akt sprawy, w ramach której opinia została zlecona. Praca na cały etat lub 1/2 etatu - do indywidualnego uzgodnienia. Pierwsza umowa na okres próbny. Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę na czas określony lub nieokreślony. https://siedlce.so.gov.pl/sos/dzialalnosc-sadu/praca-w-sadzie/21123,konkurs-na-stanowisko-specjalisty-Opiniodawczego-Zespolu-Sadowych-Specjalistow-w.html
          StPr/24/0959
          data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
          wynagrodzenie od od 7 800 PLN

          Sporządzenie opinii w sprawach rodzinnych i opiekuńczych oraz w sprawach nieletnich na podstawie opisu lub dokumentacji przeprowadzonych badań psychologicznych, pedagogicznych lub lekarskich oraz z dokumentami z akt sprawy, w ramach której opinia została zlecona. https://siedlce.so.gov.pl/sos/dzialalnosc-sadu/praca-w-sadzie/21123,konkurs-na-stanowisko-specjalisty-Opiniodawczego-Zespolu-Sadowych-Specjalistow-w.html
          StPr/24/0960