Zamknij

Elektryk

Miejsce pracy: Starowiejska 15, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Dokonywanie konserwacji oraz napraw urządzeń i instalacji elektrycznej i oświetleniowej wewnątrznej i zewnętrznej. Usuwanie skutków awarii instalacji elektrycznej i oświetleniowej wewnątrznej i zewnętrznej. Nadzór nad poprawną pracą agregatu prądotwórczego w razie zaników prądu z sieci miejskiej. Drobne naprawy sprzętu elektrycznego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Pracodawca: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W SIEDLCACH
        Adres: Starowiejska 15, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Mariola Michaluk
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, świadectwa pracy, dokumenty potwierdzające kwalifikacje
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 8.00 do 14.00 ul. Kilińskiego SP ZOZ
        Praca w kuchni szkolnej, prace związane z przygotowaniem posiłków, sprzątanie.
        StPr/24/0963
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Prowadzenie zajęć indywidualnych oraz grupowych na różnych poziomach zaawansowania.
        StPr/24/0967
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        StPr/24/0968

        Praca przy produkcji wyrobów betonowych.
        StPr/24/0970
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Praca przy bloczkach, kręgach, obrzeżach. Mile widziane prawo jazdy kategorii B.
        StPr/24/0971

        Praca na "gruszce" i wywrotce.
        StPr/24/0972

        Naprawa samochodów ciężarowych
        StPr/24/0973

        Obsługa programu WAPRO-MAG Rozliczania ZUS, US Wystawianie faktur Rozliczanie kasowe klientów Przelewy bankowe - obsługa systemu bankowego
        StPr/24/0974

        Sporządzenie opinii w sprawach rodzinnych i opiekuńczych oraz w sprawach nieletnich w zakresie specjalności stanowiska (psycholog) na podstawie opisu lub dokumentacji przeprowadzonych badań psychologicznych, pedagogicznych lub lekarskich oraz z dokumentami z akt sprawy, w ramach której opinia została zlecona. Praca na cały etat lub 1/2 etatu - do indywidualnego uzgodnienia. Pierwsza umowa na okres próbny. Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę na czas określony lub nieokreślony. https://siedlce.so.gov.pl/sos/dzialalnosc-sadu/praca-w-sadzie/21123,konkurs-na-stanowisko-specjalisty-Opiniodawczego-Zespolu-Sadowych-Specjalistow-w.html
        StPr/24/0959
        wynagrodzenie od od 7 800 PLN

        Sporządzenie opinii w sprawach rodzinnych i opiekuńczych oraz w sprawach nieletnich na podstawie opisu lub dokumentacji przeprowadzonych badań psychologicznych, pedagogicznych lub lekarskich oraz z dokumentami z akt sprawy, w ramach której opinia została zlecona. https://siedlce.so.gov.pl/sos/dzialalnosc-sadu/praca-w-sadzie/21123,konkurs-na-stanowisko-specjalisty-Opiniodawczego-Zespolu-Sadowych-Specjalistow-w.html
        StPr/24/0960