Zamknij

Psycholog

Nr oferty: StPr/24/2332Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Starowiejska 23, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Pomoc psychologiczna, praca z dziećmi w wieku szkoły podstawowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 22
Data rozpoczęcia: 15.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 do 5 915 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: uprawnienia pedagogiczne mile widziane
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. CZESŁAWA KAMIŃSKIEGO W SIEDLCACH
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Starowiejska 23, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Marzenna Koncerewicz
    Numer telefonu: 25 794 35 71
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV - pierwszy kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia terminu rozmowy wstępnej
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Praca indywidualna z uczniem, obserwacje dzieci w grupie, współpraca ze specjalistami (logopeda, pedagog specjalny, pedagog, terapeuci), udzielanie porad i konsultacji rodzicom i nauczycielom pracującym w szkole oraz wsparcie dzieci z problemami. Umowa o pracę na 11 godz. w tygodniu (dni i godziny do ustalenia).
    StPr/24/2337
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2024
    wynagrodzenie od od 2 454 PLN

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - obsługę maszyn i urządzeń; - kontrolę procesów produkcyjnych; - prowadzenie dokumentacji produkcyjnej. Praca w systemie 3 lub 2 zmianowym.
    StPr/24/2338
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
    wynagrodzenie od od 5 700 do 6 700 PLN

    ZADANIA diagnozowanie możliwości rozwojowych dzieci i młodzieży we współpracy z pracownikami programu poradnictwo i warsztaty psychologiczne dla dzieci i młodzieży wsparcie rodziców doświadczających trudności i kryzysów uniemożliwiających im pełnienie funkcji rodzicielskich, w tym praca w środowisku rodzinnym prowadzenie grupy wsparcia dla rodziców oraz warsztatów z zakresu umiejętności wychowawczych współpraca z instytucjami i organizacjami działającymi na rzecz dzieci i rodzin, udział w zespołach interdyscyplinarnych prowadzenie dokumentacji psychologicznej
    StPr/24/2330
    data rozpoczęcia pracy od 14.10.2024
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    Pomoc psychologiczna, praca z dziećmi w wieku szkoły podstawowej.
    StPr/24/2332
    wynagrodzenie od od 4 908 do 5 915 PLN

    Przygotowywanie pojazdów do lakierowania. Lakierowanie pojazdów samochodowych. Dobór lakierów. Wykonywanie innych prac lakierniczych.
    StPr/24/2334
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Demontaż pojazdów do prac blacharskich. Wykonywanie napraw blacharskich.
    StPr/24/2335

    Wykonywanie instalacji wewnętrznych i zewnętrznych. Praca dot. terenu Siedlec i okolic. Rozpoczęcie pracy o godz. 8.00. Pierwsza umowa o pracę na okres próbny z możliwością kontynuacji współpracy w ramach kolejnej umowy.
    StPr/24/2336
    data rozpoczęcia pracy od 07.10.2024
    wynagrodzenie od od 6 500 do 7 500 PLN

    Wykonywanie prac z zakresu protetyki stomatologicznej i ortodoncji.
    StPr/24/2325
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    Prace przy budownictwie drogowym. Obsługa narzędzi mechanicznych typu: zagęszczarka, piła spalinowa, agregat itp. Dbałość o powierzony sprzęt. Praca w okolicach Siedlec, Łukowa +/- 60 km. Pierwsza umowa o pracę na okres próbny z możliwością kontynuacji współpracy w ramach kolejnej umowy.
    StPr/24/2327
    wynagrodzenie od od 28,1 do 32 PLN

    Wykonywanie czynności zgodnie z potrzebami dzieci. Kształtowanie zasad, wartości u podopiecznych, wychowywanie dzieci, czynności pielęgnacyjne oraz organizowanie czasu wolnego w placówce, współdziałanie z rodziną dziecka, prowadzenie dokumentacji związanej z pobytem dziecka w placówce. Pierwsza umowa na okres próbny - istnieje możliwość dalszej współpracy.
    StPr/24/2328
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN