Zamknij

Czyj telefon?

13:13, 20.12.2018 | KMP Siedlce
Skomentuj

Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje, że w tutejszej jednostce można odebrać znaleziony w Siedlcach telefon LG.
Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje, że do tutejszej jednostki dostarczono telefon LG. Obudowa tylna koloru granatowego, stłuczony wyświetlacz. Telefon został znaleziony w rejonie ul. Sokołowskiej w Siedlcach.
W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje widoczny na zdjęciu aparat, proszony jest o kontakt z komendą pod nr tel. 25-643-23-60 lub 112.

(KMP Siedlce)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone