Zamknij

W niedzielę w Miedznie koncert charytatywny dla Łukasza

08:20, 30.01.2018 | BG
REKLAMA
Skomentuj

Łukasz Batorowicz, ojciec dwójki małych dzieci, toczy ciężką walkę z nowotworem. 4 lutego stowarzyszenie „Skarbiec” organizuje koncert, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie 30-latka.

- W grudniu 2016r. wykryto u mnie czerniaka złośliwego z przerzutem do prawego dołu pachowego – opowiada o sobie Łukasz. - Zostałem włączony do programu lekowego - tzw. leczenie molekularne, niestety w moim przypadku nieskuteczne. W kwietniu dowiedziałem się, że mam liczne przerzuty do płuc, a guz pod pachą urósł do 15 cm i uległ rozpadowi. W trybie pilnym byłem operowany, naciek był tak duży, że prawie straciłem rękę, która w tej chwili jest niewładna. Od czerwca jestem w programie lekowym z wykorzystaniem immunoterapii, jednak mój "wróg" nie daje mi odpocząć. W październiku miałem usuwany kolejny przerzut, tym razem do mózgu za pomocą Gamma Knife - czy skutecznie, czas pokaże. Obecnie toczę "walkę" w obszarze płuc, węzłów śródpiersia, oraz cały czas w pierwszym punkcie przerzutowym - prawym dole pachowym. Na chwilę obecną praktycznie wykorzystałem już wszystkie możliwości refundowanego leczenia, lecz ja nie zamierzam się poddać i będę walczył o każdą sekundę. Szansą dla mnie są nowoczesne terapie - niedostępne jednak w naszym kraju. Chcę skupić się na walce z rakiem, jednak bez wsparcia finansowego nie dam rady. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc materialną i duchową. Dzięki wsparciu ludzi o dobrym sercu wierzę, że zobaczę jak dorastają moje dzieci.

Każdy, kto chciałby wesprzeć leczenie Łukasza, może to zrobić, przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Batorowicz, 8541.
KRS: 0000270809
Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP Paribas

W niedzielę, 4 lutego, w Miedznie odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Łukasza. Program i szczegóły na plakacie poniżej.

(BG)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone