Zamknij

Co warto kupić dla nowożeńców? Kilka pomysłów!

00:17, 02.06.2023 Artykuł sponsorowany Aktualizacja: 00:17, 02.06.2023
Źródło: freepik.com Źródło: freepik.com

Mimo że obecnie większość osób w ramach prezentu ślubnego ofiarowuje państwu młodym pieniądze, to są goście, którzy poza tzw. kopertą chcą przekazać nowożeńcom podarunek. Prezent ślubny powinien być estetyczny, funkcjonalny lub nieść pewne przesłanie, bądź wzbudzać wspomnienia. Mnogość różnego rodzaju produktów sprawia jednak, że część gości ma problem ze znalezieniem idealnego podarunku dla młodej pary. Co więc warto kupić nowożeńcom? Przedstawiamy kilka pomysłów.

Czy warto kupić nowożeńcom porcelanowy komplet?

Prezentem, który bez wątpienia z jednej strony jest funkcjonalny, a z drugiej estetyczny, jest porcelanowy komplet kubków lub filiżanek. Obecnie możemy znaleźć modele z napisami „mąż” i „żona”, które idealnie sprawdzają się jako dodatek do tzw. koperty lub całe komplety porcelanowej zastawy stołowej, które mogą stanowić główny prezent. Od pewnego czasu, dużą popularnością cieszą się również prezenty ślubne, które są personalizowane. Na kubku lub filiżance możemy więc zamówić wygrawerowanie na przykład nazwiska pary młodej. Taki zestaw z pewnością umili nowożeńcom wspólny relaks przy kawie lub herbacie i będzie przypominał o tym ważnym wydarzeniu w ich życiu.

Czy warto kupić nowożeńcom sprzęt AGD?

Wiele osób, zastanawiając się, co kupić nowożeńcom, udaje się do sklepu z artykułami AGD i RTV i właśnie w tym miejscu wybiera podarunek. Sprzęty takie jak ekspres do kawy, robot kuchenny, robot sprzątający czy mini grill, są przydatne w każdym gospodarstwie domowym. Dlatego z pewnością ucieszą młodą parę. Warto jednak wcześniej dowiedzieć się, jakimi sprzętami już dysponują nasi bliscy, aby kupić urządzenie, którego potrzebują i jeszcze nie posiadają. Świetnym dodatkiem do „koperty” może być również mniejszy sprzęt AGD, a więc na przykład toster, gofrownica, blender czy mikser.

Czy wakacje to dobry prezent dla nowożeńców?

Pewnym pomysłem na prezent dla nowożeńców jest również ufundowanie młodej parze wakacji lub wyjazdu do spa. Taki podarunek warto jednak wcześniej skonsultować z parą młodą, aby mieć pewność, że w terminie wyjazdu młodzi będą mieli urlop. Dobrą opcją jest również zakup vouchera, który jest ważny przez pewien czas i umożliwia wyjazd w dowolne miejsce w ramach określonej kwoty. W przypadku dłuższych zagranicznych wyjazdów lepiej jednak jeżeli para młoda będzie mogła samodzielnie zadecydować o kierunku podróży. Dlatego możemy również podarować jej pieniądze na ten cel. Ciekawym prezentem jest też voucher na przykład na weekendowy wypad do spa czy hotelu w górach lub nad morzem. Taki krótki urlop z pewnością przyda się każdemu, a para młoda nie powinna mieć problemem z realizacją takiego kuponu. 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%