Zamknij
REKLAMA

4 powody, dla których warto sprowadzić do Siedlec samochód z USA

11:48, 26.07.2022 | .
Skomentuj

4 powody, dla których warto sprowadzić do Siedlec samochód z USA

Import pojazdów z USA to coraz prężniej funkcjonująca branża w Siedlcach i całej Polsce. Zastanawiasz się, dlaczego tak jest i jakie są powody, dla których warto sprowadzić samochód z USA? W takim dowiedz się, jakie aspekty stanowią największe zalety takiego rozwiązania.

Możliwość kupna amerykańskich aut

Wielu naszych rodaków z sentymentem wzdycha, widząc w telewizji, a rzadziej na ulicy amerykańskie modele samochodów takie jak Cadillac, sportowy Chevrolet Camaro, legendarny Ford Mustang czy kultowy Dodge Challenger. Właśnie między innymi dlatego import pojazdów zza oceanu cieszy się niesłabnącą popularnością. Na rozwiązanie to stawiają głównie miłośnicy amerykańskich modeli, którzy pragną przemieszczać się po polskich drogach wymarzonym autem o oryginalnym designie i satysfakcjonujących parametrach. Na zainteresowanie liczyć mogą także SUV-y, na przykład Dodge Durango czy Jeep Grand Cherokee. Jeżeli i Ty jesteś pasjonatem motoryzacji i chcesz wejść w posiadanie jednego z niepowtarzalnych amerykańskich modeli, sprowadzenie go z USA to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Pamiętaj jednak o formalnościach i dowiedz się, jak wygląda rejestracja samochodu z USA.

Szansa na atrakcyjne ceny w przypadku europejskich marek

Czy wiesz, że amerykański rynek daje możliwość sprowadzenia do kraju pojazdów także europejskich marek? Zastanawiasz się, jaki to ma sens, skoro pojazd produkcji niemieckiej czy francuskiej możesz importować z Europy? W tym przypadku chodzi przede wszystkim o pieniądze. Sprowadzając samochód z USA, masz szansę nabyć model o naprawdę imponujących osiągach, ale w zdecydowanie niższej cenie niż te, które pojawiają się na rynku europejskim. Jakie europejskie marki i modele Polacy sprowadzają ze Stanów Zjednoczonych najczęściej? W rankingach pojawiają się przede wszystkim BMW, Audi, Mercedes-Benz czy Volkswagen. Jeśli decydujesz się na zakup jednego z nich i masz nie więcej niż 26-28 lat, sprawdź najlepsze oferty OC dla młodych kierowców.

Usługa importu auta – korzystne warunki

Jeżeli interesuje Cię kupno samochodu z USA, zapewne masz świadomość, że trzeba go sprowadzić oraz dopełnić wszystkich formalności. Zastanawiasz się, jak to zrobić i z jakimi kosztami się to wiąże? Na rynku motoryzacyjnym świadczącym usługi transportu ze Stanów działa bardzo wiele firm i usługodawców, którzy oferują kompleksową pomoc, a w wielu przypadkach pomagają także z formalnościami. Dzięki temu proces, który na pierwszy rzut oka może wydawać się skomplikowany i pełen pułapek, staje się przystępniejszy w realizacji. Jeśli dobrze poszukasz, na pewno uda Ci się odnaleźć rzetelnego usługodawcę, który zaoferuje atrakcyjne warunki współpracy.

Import z USA i naprawa a kupno nowego modelu

Nie do końca wiesz, jak to możliwe, że zakup auta wraz z kosztami transportu i innymi opłatami przewozowymi czy rejestracyjnymi jest bardziej opłacalny niż zakup takiego samego modelu na rynku europejskim? Polacy z USA sprowadzają przede wszystkim pojazdy używane, powypadkowe lub lekko uszkodzone, których cena jest o wiele niższa niż w przypadku nowych modeli. To właśnie dlatego auto renomowanej marki można kupić za stosunkowo niewielkie pieniądze i sprowadzić je z USA do kraju. W bardzo wielu przypadkach koszty i tak są niższe, wliczając w to wydatki na konieczne naprawy. Właśnie ta zależność jest jednym z głównych powodów, dla których wielu naszych rodaków decyduje się na import auta z USA. Obawiasz się o jakość takiego samochodu? Aby zminimalizować ryzyko, wystarczy korzystać z godnych zaufania stron i dokładnie sprawdzać każdy egzemplarz. Po sprowadzeniu trzeba zaś pamiętać o obowiązkowym OC, którego oferty można znaleźć w serwisie kalkulator-oc-ac.auto.pl.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

Zygmunt Zygmunt

0 0

Kupowanie auta z usa to dopiero kupowanie kota w worku, na foto cudne, piękne auto podczas transportu przy zaladnukach często poobijają auta a nawet potrafią spaść z widlaka bo tak są pakowane auta, tak widlakiem, od spodu pogniecione itd... broń Boże auta z USA. 12:13, 26.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CarsFromUsa.plCarsFromUsa.pl

0 0

Zapraszamy do kontaktu CarsFromUsa.pl 14:04, 26.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%