Zamknij
REKLAMA

Jak zdobywać więcej followersów na Instagramie?

08:21, 21.06.2022 | materiał partnera

Instagram to serwis fotograficzny, który w wielu przypadkach okazał się być dosyć intratnym pomysłem na siebie. Konta cieszące się ogromnym zainteresowaniem mogą liczyć na propozycje współpracy i tym samym mniejsze lub większe pieniądze. Niektórzy użytkownicy z własnego konta stworzyli główne źródło satysfakcjonującego dochodu. 

Właśnie dlatego Instagram stał się synonimem dobrego biznesu. Nie jest jednak prawdą, że wystarczy założyć profil i udostępniać atrakcyjne zdjęcia. Gdyby cała zabawa polegała tylko na takim działaniu, to przypuszczalnie każdy z nas mógłby zarabiać za pośrednictwem własnego konta. Jak zyskać zainteresowanie innych użytkowników i sprawić, że nasz profil stanie się atrakcyjny? 

Bądź aktywny 

Trzeba mieć świadomość tego, że Instagram nie lubi zastoju. Uwielbia za to użytkowników aktywnych. Zdobywanie zainteresowania na Instagramie polega przede wszystkim na uczestniczeniu. Trzeba regularnie umieszczać posty i jednocześnie zaznaczać swoją obecność na profilach innych użytkowników. 

To jeden z podstawowych sposobów na zwiększenie własnych zasięgów. Koncepcja Instagrama również ma znaczenie. Zauważeni zostają głównie ci, którzy mają na profil konkretny pomysł i sukcesywnie go realizują. Warto korzystać z narzędzi w postaci relacji. Tego rodzaju działania również wpływają na algorytmy, które przy dużej aktywności z naszej strony w końcu zadziałają na naszą korzyść. 

Korzystaj z hasztagów 

Hasztagi to znaczniki, dzięki którym inni użytkownicy będą mogli z łatwością trafić na treści znajdujące się w kręgu ich zainteresowań. Stosowanie ich jest wobec tego podstawą dla każdego, kto właśnie rozpoczyna swoją przygodę z Instagramem i pragnie szybko zdobyć nowych followersów. Warto w miarę na bieżąco sprawdzać listy zbanowanych i zablokowanych hasztagów. Zastosowanie któregokolwiek z nich może znacząco obniżyć zainteresowaniem naszym postem.

Sprawdź również lajki na FB i zwiększ swoją widoczność w social mediach!

Czy warto kupić lajki? 

Kupowanie lajków na insta może mieć sens na samym początku. Nikt nie chce startować z zerem na koncie. Takie działanie marketingowe może zadziałać na naszą korzyść, choć warto w pierwszej kolejności znaleźć firmę cieszącą się dobrą renomą. 

Zdarzają się firmy, które działają wbrew jakimkolwiek zasadom i po uiszczeniu opłaty zasilają nasz profil ghost-followersami. Tego typu followersji znikają po kilku tygodniach, a zatem jest to klasyczny przykład wyrzucania pieniędzy w błoto. 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%