Zamknij
REKLAMA

Jakiej imprezy integracyjnej chcą Twoi pracownicy?

00:00, 02.05.2022 | materiał partnera

Powraca integracja face to face, czyli imprezy, wyjazdy, wieczorki i eventy, które mają zbliżyć do siebie pracowników twojego zespołu. Mimo, że przez dwa ostatnie lata nie odbywały się one wcale lub prawie wcale, twój dział nie będzie zainteresowany kolejnym nudnym „wieczorkiem zapoznawczym” jakie były interesujące dla naszych babć i dziadków. Dlatego warto wybrać ofertę oryginalną, nietuzinkową i taką, która wywoła zainteresowanie wśród zaproszonych. Jakich imprez oczekują twoi pracownicy? Jakie atrakcje można im zapewnić? Do kogo zwrócić się o pomoc przy organizacji? Na te pytania odpowiadamy w poniższym artykule.

Kreatywność zawsze w modzie

Wbrew powszechnej opinii, goście imprezy integracyjnej nie mają ochoty jedynie usiąść w fotelach i raczyć się napojami wysokoprocentowymi do białego rana. Dzisiejsza integracja ma też pobudzać szare komórki, rozbudzać ciekawość i prowokować kreatywne myślenie.

Na pierwszym miejscu plasuje się coraz popularniejszy „team-building” czyli zajęcia, które uczą pracy zespołowej i wspólnego działanie dla osiągnięcia sukcesu. Możemy zorganizować wspólne tworzenie teledysku, gdzie uczestnicy będą kręcić, reżyserować i składać ujęcia do własnego klipu. Innym dobrym pomysłem jest zlot szalonych konstruktorów, podczas którego przybyli goście będą budować najbardziej kuriozalne i dziwne wynalazki. Master Chef, warsztaty fotograficzne czy warsztaty improwizacji to równie świetne pomysły. Ogranicza nas tylko wyobraźnia: nasza i agencji eventowej, której powierzymy to zadanie.

Wymyślmy imprezę tematyczną, jakiej nie przeżył nikt

Imprezy tematyczne dla firm i korporacji to żywy dowód na to, że każdy z nas ma w sobie coś z dziecka i co jakiś czas trzeba to „wewnętrzne dziecko” obudzić. Zabawy i wieczory organizowane w ramach określonego motywu od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem.

Do tych najchętniej wybieranych należą Złote Czasy PRL-u, gdzie, razem z innymi „towarzyszami” przeniesiemy się na moment do czasów słusznie minionych, Impreza hawajska, gdzie poczujemy na chwilę tak, jak gdybyśmy w mgnieniu oka pokonali tysiące kilometrów i znaleźli się w najpiękniejszym stanie USA. Doskonale sprawdza się tu także Thriller Night Party czy Casino Royal, gdzie zagramy w ruletkę przy drinku wstrząśniętym, nie zmieszanym.

Poczujmy się jak grono przyjaciół

Któż nie lubi, w mniejszym lub większym gronie przyjaciół, skoczyć do pubu lub na koncert? Spróbujmy ducha takiego „spontanu” przenieść na realia imprez integracyjnych. Zaprośmy naszych pracowników na Piknik z gwiazdami, Great Gatsby czy Fluo Party?

Zapomnijmy na chwilę o trudach codzienności i wyskoczmy wspólnie na dobrą imprezę 😊

Komu zaufać?

Jedną z najbardziej cenionych agencji eventowych w Warszawie i województwie mazowieckim jest zdecydowanie Argentum Evetn. Wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim bogate portfolio doskonałych i unikalnych pomysłów na integrację pracowników to argumenty nie do zbicia. Nie dajmy się omotać hasłom i sloganom o niskich kosztach i szybkiej obsłudze, jakie zobaczymy u każdego innego organizatora. Argentum Event może własną pracą zaświadczyć, że mamy do czynienia z profesjonalistami, a nasza impreza będzie udana.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%