Zamknij
REKLAMA

Najlepsze seriale o lekarzach

08:56, 08.12.2020 | materiały partnera

Nie wiemy jak was, ale nas bardzo interesują produkcje o szpitalach - lekarzach, pielęgniarkach, trudnych sprawach, skomplikowanych operacjach. I wszystko to okraszone pobocznymi prywatnymi problemami, z jakimi borykają się główni bohaterowie. Jeśli do tej pory nie był to wasz ulubiony gatunek serialowy - teraz może się to zmienić. Sprawdźcie, co wam proponujemy. Przy okazji podpowiemy, gdzie możecie oglądać seriale online.

Dr House

Kultowy serial, który opowiada o doktorze Gregorym House’u, który pracuje w szpitalu Plinceton Plainsboro Teaching w New Jersey. To lekarz kontrowersyjny, o specyficznym usposobieniu i jeszcze bardziej specyficznym humorze. Ma niekonwencjonalne podejście do leczenia, ale zrobi wszystko, aby znaleźć przyczynę złego samopoczucia każdego pacjenta. Pracują dla niego m.in. Foreman, Cameron i Chase. Tworzą zgrany zespół, choć często dochodzi tutaj do spięć. No i warto wspomnieć, że mimo swojej natury - House to również zwierzę stadne! House’a obejrzycie na Amazon Prime Video.

Ostry dyżur

Jeden z pierwszych, tak osławionych seriali o lekarzach. To na jego kanwie powstało później wiele innych produkcji o takiej tematyce. Warto wspomnieć, że grał tutaj wspaniały George Clooney. Serial opowiada o lekarzach, którzy pracują w County General i starają się walczyć o życie i zdrowie pacjentów, ale również o swoje własne. Znajdziecie tutaj mnóstwo ciekawych historii, trudnych przypadków, ale również mnóstwo ciekawych zwrotów w życiu prywatnym lekarzy. Zobaczcie na Pinbook, gdzie oglądać „Ostry dyżur” online.

Nocna zmiana

TV Callahan to były lekarz wojskowy, który ma stres pourazowy - wszystko dlatego, że był świadkiem śmierci swojego brata. Zatrudnia się w szpitalu w San Antonio, gdzie robi wszystko, aby uratować trafiających do niego pacjentów. Nawet, jeśli trzeba złamać zasady i zastosować radykalne sposoby leczenia - on to zrobi. Współpracuje m.in. ze swoją byłą dziewczyną Jordan i administratorem szpitala. Oprócz walki o życie pacjentów - próbuje ułożyć swoje życie prywatne.

Chirurdzy

Serial, który opowiada głównie o Meredith Grey, która rozpoczyna pracę w szpitalu Seattle. Już od pierwszego dnia wie, że może być trudno. Wszystko dlatego, że jej przełożonym jest jej były kochanek… Ona i wiele innych studentów będą kształcili się do pracy w szpitalu, będą musieli dać z siebie wszystko i niejednokrotnie wiele poświęcić, aby uratować ludzkie życie. Ze wszystkich propozycji stąd - tutaj najwięcej dowiecie się o prywatnym życiu lekarzy, ale na pewno będziecie zachwyceni różnorodnością przypadków pacjentów.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA