Zamknij
REKLAMA

Jakiego drona do 1000 zł wybrać?

10:02, 12.11.2020 | materiały partnera

Drony stają się w naszym kraju coraz popularniejsze. W ciągu ostatnich kilku lat coraz więcej modeli staje się powszechnie dostępnych – nie tylko w profesjonalnych sklepach z dronami, ale także w popularnych sklepach z elektroniką czy często nawet marketach. Najprostsze urządzenia można kupić już za ok. 200-300 zł, co jeszcze kilka lat temu byłoby nie do pomyślenia – drony kosztowały majątek!

Drony do 1000 PLN

Co w takim razie obecnie można kupić, jeżeli nasz budżet wynosi już ok. 1000 zł? Za tę cenę znajdziemy już zupełnie niezłe, półprofesjonalne maszyny z wieloma ciekawymi funkcjami. Jeszcze nie tak dawno za tego typu sprzęt musielibyśmy zapłacić kilka razy tyle.

Czego możemy spodziewać się po dronie za 1000 zł? Możemy na pewno liczyć na dobrej jakości kamerę. Te w tanich sprzętach często pozostawiają wiele do życzenia, co jest dobrym argumentem do zakupu lepszego sprzętu jeżeli pasjonuje nas fotografia z lotu ptaka. Przy takich dronach możemy również liczyć na dłuższy czas lotu na jednej baterii – nawet 25-30 minut, w porównaniu do max. 15 minut przy dronach z niższej półki cenowej.

Dron JJRC X3P

Pierwszym urządzeniem, na które chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę, jest dron JJRC X3P (ok. 650 zł na KapitanDron.pl). To dron ze średniej półki cenowej, który idealnie sprawdzi się dla osób, które mają już jakieś doświadczenie w lataniu.

To, co wyróżnia ten model to kamera 1080P HD, która pozwala na przesyłanie filmów w czasie rzeczywistym i szerokokątny obiektyw. To pozwala na uzyskanie niezłej jakości zdjęć i materiałów wideo. Dodatkowo ten dron ma inne interesujące funkcje, które spodobają się amatorom fotografii z lotu ptaka – tryb „follow me”, który programuje dron do latania za sterującą nim osobą, tryb utrzymywania wysokości oraz możliwość zaprogramowania drona do latania wokół określonego punktu, dzięki czemu możemy zdobyć naprawdę świetny materiał filmowy.

Dron MJX Bugs B5W

Kolejną pozycją wartą uwagi jest dron MJX Bugs B5W. Ten sprzęt jest już nieco droższy (na KapitanDron.pl możemy go kupić za ok. 1000 zł), jednak idzie też za tym wzrost jakości i parametrów urządzenia. MJX Bugs B5W wyposażony jest w kamerę Full HD o rozdzielczości 1080p, która pozwala uzyskać do 30 klatek na sekundę. Dron pozwala też na transmisję obrazu bezpośrednio na Twój telefon, a technologia 5G WiFI zapewnia jego wysoką jakość.

MJX Bugs B5W jest także bardzo solidnie wykonany – posiada silnik bezszczotkowy, co minimalizuje ryzyko jakichkolwiek awarii sprzętu. Dron wyposażony jest w GPS, dzięki któremu możemy precyzyjnie zlokalizować urządzenie i nim sterować.

Gdzie kupić dobrego drona?

Drony do 1000 zł to sprzęt już nieco bardziej zaawansowany, niż ten z półek popularnych marketów. Jeżeli szukamy półprofesjonalnego drona, warto poszukać dobrego sklepu z dronami. Na KapitanDron.pl znajdziemy szeroki wybór dronów w różnych kategoriach cenowych, jak również akcesoria do nich. Kupując drona w specjalistycznym sklepie mamy pewność, że otrzymujemy oryginalny sprzęt sprawdzonych marek, na który będzie przysługiwać nam pełna gwarancja producenta.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%