Zamknij
REKLAMA

Na czym polega popularność napinanych sufitów?

00:00, 28.10.2020 | materiały partnera

Gwieździste niebo, kwitnący ogród lub gotycki witraż we wnetrzu Twojego domu to już nie jest fantazja. Wszystkie te pomysły można zrealizować za pomocą sufitów napinanych. Co więcej, sufity napinane Lublin będą doskonałym wyborem do dekorowania różnych pomieszczeń. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pracownicy firmy OTOmistrz pomagają dobrać najlepsze rozwiązania do Twojego domu - dokładnie odpowiadające wymaganiom klienta, bezpieczeństwu, estetyce i długiemu czasowi użyteczności.

Czym są napinane sufity i z jakich materiałów są produkowane?

Klienci, którzy zwracają się do firmy OTOmistrz, często zadają pytanie: co to jest sufit napinany? To jest bardzo właściwe podejście, przecież wiedząc dokładnie czym są napinane sufity, zaczynamy także rozumieć, które z nich najlepiej sprawdzą się w naszych wnętrzach, jak długo będą zachowywać swój estetyczny wygląd, a nawet jaka ich cena może być uważana za adekwatną. 

Sufit napinany - to płótno zamontowane na plastikowym lub metalowym profilu. Sama powłoka jest zgrzewana z arkuszy PVC lub płótna tekstylnego o szerokości od 1 do 5 metrów. Po zainstalowaniu sufity napinane PVC są ogrzewane za pomocą specjalnych urządzeń i mocowane do elementu profilowego, następnie po ostygnięciu folia rozciąga się i zamienia w nieskazitelnie płaską powierzchnię. Do produkcji sufitów napinanych mogą być wykorzystywane płótna tekstylne, których montaż jest bardzo podobny do montażu sufitów napinanych  z PVC.

Wyjątkowość współczesnych sufitów napinanych polega na tym, że aranżacja sufitów z ich wykorzystaniem staje się łatwą i przyjemną sprawą, ponadto cena sufitów napinanych jest znacznie niższa niż większości innych materiałów wykończeniowych.

Dlaczego sufity napinane są tak popularne?

Przyczyn popularności sufitów napinanych jest naprawdę wiele. Oto tylko kilka z nich:

  • Na życzenie właściciela mieszkania lub domu można stworzyć idealnie płaską i jednolitą powierzchnię stropu lub nadać mu inny kształt. Sufity napinane Warszawa można zamontować zarówno na ostatnim etapie remontu, jak i we wcześniej stworzonym wnętrzu;
  • Cennik sufitów napinanych w takich firmach, jak OTOmistrz zawsze jest przystępny dla klientów, a jednocześnie koszt sufitów napinanych nieraz jest znacznie niższy, niż powłok wykonanych z innych materiałów wykończeniowych.
  • Wady sufitów napinanych są minimalne - najczęściej niejakościowe płótna oferują nieznani producenci, w tym samym czasie firmy z dobrą reputacją zawsze ponoszą odpowiedzialność za jakość sprzedawanych przez nie materiałów. Drugim minusem jest to, że sufity napinane Radom nie nadają się do instalacji w pomieszczeniach, w których temperatura spada poniżej 5 stopni Celsjusza. 
  • Istnieje bogaty wybór aranżacji napinanych sufitów, których asortyment systematycznie się zwiększa.

W firmie OTOmistrz nie tylko dokładnie wiemy co to jest sufit napinany, ale także umiemy fachowo instalować tego typu płótna. Stworzymy szybko i jakościowo zarówno klasyczne powłoki jednopoziomowe, jak i zrealizujemy designerskie projekty z wykorzystaniem folii lustrzanej na sufit. Skontaktuj się z nami, a upewnisz się w tym osobiście! 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%