Zamknij
REKLAMA

Zajęcia dla aktywnych kobiet - na co się zapisać?

14:01, 15.10.2020 | materiały partnera

Czasem chciałabyś pobiegać, ale mieszkasz w niebezpiecznej okolicy? Poszłabyś na siłownię, ale żadna koleżanka nie chce ci towarzyszyć? Obawiasz się, że ćwicząc sama, szybko się zniechęcisz? W takim razie zapisz się na jakieś ciekawe zajęcia, na których poznasz kobiety z podobnymi zainteresowaniami. Dzięki nowym znajomościom z przyjemnością będziesz przychodzić na kolejne treningi. Być może też, kiedy niechętna do ćwiczeń koleżanka zobaczy efekty twoich wysiłków, sama zapyta czy nie zabierzesz jej ze sobą.

Joga

Bardzo dobrym sposobem na to, żeby wyciszyć się i odprężyć po ciężkim dniu jest właśnie joga. Choć może ci się wydawać, że jest to mało sportowa aktywność, to z pewnością szybko odkryjesz, że pozycje, które pokazuje wam instruktorka są coraz bardziej wymagające. Joga jest dziedziną fitnessu, która skupia się na samorozwoju, więc jeśli jesteś ambitna, będziesz zadowolona z wyboru tych zajęć. Ponadto dzięki jodze wzmocnisz kości, stawy i mięśnie, spowolnisz procesy starzenia i podniesiesz odporność organizmu. Joga jest też polecana dla tych kobiet, które cierpią na uciążliwe bóle miesiączkowe lub bóle głowy. Dzięki regularnemu uczęszczaniu na zajęcia nie tylko się odprężysz, ale i zadbasz o zdrowie. Po zajęciach za to, ty i twoje znajome z treningu możecie się wybrać na wspólną kawę i pogaduszki.

Aerobik

Jeśli masz w sobie dużo energii i chcesz ją spożytkować na jakąś ciekawą aktywność fizyczną, a przy okazji ucieszyłabyś się gdyby udało ci się trochę schudnąć, aerobik to coś dla ciebie. Przy skocznej muzyce z pewnością ty i reszta kursantek wczujecie się w trening i zanim się obejrzysz, będziecie wracać do szatni spocone i uśmiechnięte. Aerobik pomaga bowiem pozbyć się stresu, dodaje energii i poprawia nastrój. Wzmacnia też płuca i serce. Przede wszystkim jednak na aerobik wybierają się te panie, które chcą szybko i skutecznie zrzucić zbędne kilogramy. Jeśli więc zmagasz się z nadwagą, wypróbuj aerobik albo zajrzyj na http://catering5stars.pl/, żeby sprawdzić inne ciekawe opcje treningów odchudzających.

Taniec

Taniec to kolejna dobra opcja dla kobiet aktywnych i z temperamentem. Możesz zdecydować się na tańce latynoamerykańskie, zapisać się na zajęcia w parach, by poznać na nie tylko fajne koleżanki, ale i nowych kolegów, albo wybrać zumbę - opcję dla pań intensywnie odchudzających się. Jesteś odważna? Zapisz się na pole dance, czyli taniec na róże. Wbrew pozorom, na zajęciach ten rodzaj tańca ma raczej sportowy wymiar, co nie oznacza, że nie możesz zaskoczyć swojego partnera nowymi umiejętnościami.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA