Zamknij
REKLAMA

Ratunek w trudnej sytuacji

08:05, 19.06.2020 | materiały partnera

Przysłowiowa „guma” to koszmar kierowców zwłaszcza wtedy, gdy zdarzy się w najmniej odpowiedniej chwili. Poza tym że uszkodzenie ogumienia zmusza nas do wizyty w zakładzie wulkanizacyjnym, to dodatkowo może stwarzać zagrożenie dla ludzi, szczególnie gdy będziemy jechać szybko. Poza tym o oponach myślimy oczywiście wówczas, gdy przychodzi czas sezonowej zmiany. Wtedy kolejki do zakładów są bardzo długie. Rozwiązaniem staje się wygodna mobilna wulkanizacja.

  1. Usługa na miarę czasów
  2. Wygodne rozwiązanie
  3. Specjalistyczne usługi na telefon
  4. Opona z montażem

Usługa na miarę czasów

Poza tradycyjnymi zakładami coraz większą popularnością cieszy się wulkanizacja mobilna. To usługa, która polega na tym, że to specjalista ze sprzętem przyjeżdża do klienta. Tym samym zmiana opony związana z sezonem czy też z jej uszkodzeniem jest szybka, prosta o nie wiąże się z oczekiwaniem w kolejce. Usługę można zamówić przez internet lub telefonicznie. Dzięki temu wulkanizacja mobilna doskonale wpisuje się w potrzeby klientów i dostosowuje się do ich planów, a także do stylu życia.

Wygodne rozwiązanie

Przede wszystkim korzystanie z mobilnej wulkanizacji w Warszawie oszczędza czas i pozwala na wymianę opon w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta i oczywiście wtedy, kiedy chcemy. Bez problemu można wymianę opon przeprowadzić więc na parkingu, na pojeździe czy też w sytuacji awaryjnej tam, gdzie złapiemy „gumę”. Oczywiście musi być zapewniona określona ilość miejsca, która jest potrzebna specjaliście do zdjęcia i założenia kół. Warto przy tym pamiętać, że mobilny serwis opon porusz się specjalnym VAN-em i warto wygospodarować również miejsce na bezpieczne zaparkowanie auta.

Specjalistyczne usługi na telefon

Przez telefon czy internet zamawiamy pizzę, usługi kosmetyczne czy też nawet książki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by te sprawdzają się sposoby przenieść na branżę usługową o bardzo specjalistycznym charakterze. Tym bardziej że samochód w wielkości domów jest niezwykle istotny i stanowi nie tylko podstawę komunikacji ale również pracy. Samo zamówione usługi jest proste. Wystarczy umówić się na konkretny dzień i wskazać miejsce, a przyjedzie profesjonalnie wyposażony VAN ze sprężarką powietrza oraz motażownicą bezłyżkową. Dzięki temu bez problemu można zdemontować koła, wymienić opony na felgach, wyważyć oraz oczywiście zamontować. Niezwykle ważne będzie w tym aspekcie będzie też sprawdzenie ciśnienia. Jak widać, cała usługa wygląda identycznie jak w specjalistycznym zakładzie, a wszystko się dzieje na naszym podwórku czy w innym wskazanym miejscu. A to sprawia, że jest szybciej i wygodniej. Nie musimy również nigdzie jechać.

Opona z montażem

W wielu sklepach można kupić opony z montażem. Dzięki mobilnej usłudze specjalista przywiezie zakup do nas i je od razu zamontuje. Poza tym oczywiście zakres działalności wykracza poza samą sezonową zmianę opon. Fachowiec może do nas dojechać także przy awarii i zawsze wtedy, gdy z różnych względów nie będziemy mogli sami dotrzeć do punktu napraw, warsztatu czy też zakładu wulkanizacji. W większości przypadków naprawy można dokonać na miejscu, ale zdarza się również, że fachowiec będzie musiał zabezpieczyć samochód, zabrać felgę lub oponę, by następnie przyjechać i dokończyć usługę. Dzięki temu nie będziemy zmuszeni zamawiać lawety, co wiąże się z dużymi kosztami oraz pewnymi utrudnieniami. Mobilne usługi pozwalają dokonać naprawy tam, gdzie jest taka konieczność. I warto telefon do specjalistów w dziedzinie zawsze mieć pod ręką. Z założenia może się okazać, że taka usługa będzie droższa niż w punkcie stacjonarnym. Poza opłatą dla specjalisty, która jest porównywalna do tej w punkcie stacjonarnym, należy doliczyć bowiem koszt dojazdu. Z drugiej strony czas i spokój są wartościami bezcennymi.  

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA