Zamknij
REKLAMA

All inclusive dla samochodu

11:56, 06.03.2020 | materiały partnera

Wszystkie naprawy auta w jednym miejscu, bez dodatkowego jeżdżenia, bez stresu, z gwarancją. Brzmi jak oferta drogich autoryzowanych salonów nowych samochodów? Niekoniecznie - są takie serwisy dla samochodów używanych wszystkim marek, z których bez problemu możemy skorzystać.

To, że nasze auta się psują lub trzeba wymieniać części zamienne i oleje to chleb powszedni każdego właściciela i użytkownika samochodu. Każdy, kto jeździ autem i kto wie, że jego zadaniem jest też dbanie o stan techniczny tego samochodu, był w przeróżnych miejscach i warsztatach. Nie zawsze było tanio, nie zawsze było dobrze. Czasami jedno naprawili, drugie zepsuli. Różnie to bywa i z warsztatami i mechanikami. Często nawet z tymi z polecenia.Na szczęście przybywa miejsc godnych uwagi. Czym te miejsca się charakteryzują?

Kompleksowa obsługa

Profesjonalny serwis samochodowy www.cemot.pl oferuje pełen zakres usług. Są serwisy, które oferują zarówno naprawy mechaniczne jak i od razu blacharsko-lakiernicze, geometrię kół, przeglądy oraz usługi wulkanizacyjne. Jest to niebywale wygodne dla nas, gdyż załatwiamy wszystko w jednym miejscu.

Taka sytuacja ma często miejsce, gdy na przykład kupujemy używany samochód i wymaga on doprowadzenia do porządku stanu technicznego. Nie oznacza to zawsze, że muszą to być duże naprawy. Jednak czasami do poprawy jest geometria kół, wymiana opon, czasami wymiana pękniętej szyby, czy drobne naprawy lakiernicze. Jakże wygodnie jest, kiedy wszystko można załatwić w jednym miejscu. Nie trzeba jeździć po całym mieście, specjalnie umawiać się na terminy i czekać na swoją kolej. Kompleksowa obsługa świadczona przez jeden serwis samochodowy to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu. Nawet jeśli potrzebne są jakieś części na zamówienie to w tym samym czasie mechanicy mogą realizować inne naprawy naszego auta.

Przegląd rejestracyjny.

Profesjonalne serwisy samochodowe posiadają swoje stacje kontroli pojazdów oraz prowadzą szczegółową diagnozę. Jest to o tyle wygodne, że zostawiając auto do naprawy od razu można zlecić wykonanie przeglądu rejestracyjnego. Wszystko w jednym miejscu. Wygodnie dla nas i w dodatku daje gwarancję, że usuwana usterka zostanie wykonana prawidłowo. Wykrycie nieprawidłowości podczas przeglądu rejestracyjnego z automatu powoduje cofnięcie auta do warsztatu, do mechaników.

Przegląd techniczny

Przed zakupem samochodu coraz częściej nowi nabywcy sprawdzają stan techniczny pojazdu. Po pierwsze, aby dowiedzieć się prawdy o deklarowanym przez sprzedającego stanie auta. Po drugie, żeby wykryć ewentualne naprawy do zrobienia w najbliższym czasie i określić kwotę potrzebną do tzw. wkładu własnego. Profesjonalni mechanicy od razu wykryją, co było w aucie naprawione, szybko namierzą naprawiane części karoserii. Pozwoli nam to określić dokładnie, czy chcemy taki samochód kupić, czy też możemy stać się ofiarami oszustwa.

Likwidacja szkód

Wystarczy przecież mała stłuczka lub szkoda parkingowa i musimy jechać naprawić nasze auto. Jeśli zdarzenie nie jest z naszej winy, koszt naprawy pokrywa ubezpieczyciel sprawcy. Należy poszukać wtedy serwisu, który rozlicza się bezpośrednio z ubezpieczycielem. W takim przypadku nie interesują nas zbytnio formalności. Serwis samochodowy załatwia wszystkie dokumenty sam z ubezpieczycielem. Jakże wygodne jest, kiedy jeden serwis załatwia wszystko za nas. Dokumentację z ubezpieczycielem, naprawa blacharsko-lakiernicza, wszelkie wyprawki, naprawy, zakup i wymiana uszkodzone części. Na końcu, jeśli to potrzebne potwierdzą przeglądem sprawność samochodu. Auto będzie na nas czekało gotowe do odbioru i jazdy.

Usługi wulkanizacyjne

W jednym serwisie samochodowym oprócz wielu napraw, można jeszcze wymienić opony na letnie i zimowe. Serwisy oferują przechowywanie naszych opon sezonowych. Jest to szczególnie przydatna usługa jeśli nie posiadamy garażu. W takim przypadku za niewielka opłatą serwis przechowa nasz komplet opon, a my zyskamy wygodną opcję, aż do czasu ponownej wymiany opon z zimowych na letnie lub z letnich na zimowe.

Gwarancja na usługi

Zapewnienia mechanika z przeciętnego warsztatu nie zawsze mogą nam się wydawać godne zaufania. Tak naprawdę nie jestesmy w sytanie sprawdzić dokładnie jakosci wykonania zlecenia, ponieważ wiele części jest ukryte. Poważne serwisy samochodowe www.cemot.pl/cennik dają nam gwarancję na swoje usługi. Poważne serwisy zakładają kartę pojazdu i prowadzą w niej rejestr wszystkich wykonanych napraw. Taki rejestr jest jak książka serwisowa w autoryzowanym serwisie samochodów. Jest to dokument bardzo przydatny przy sprzedaży samochodu. Nowy nabywca może zapoznać się z całą historią serwisową naszego samochodu.

Warto poszukać kompletnego serwisu samochodowego w swojej okolicy. W takim miejscu auto może być obsłużone i zaopiekowane, jak my na wakacjach z opcją all inclusive, gdzie niczym się nie przejmujemy, a usługi są wykonywane w jednym miejscu. Oferowanie gwarancji przez serwis daje nam pewność wykonania poprawnie naprawy, ale także i naszego bezpieczeństwa na drodze. Jeśli w dodatku taki serwis istnieje na rynku od lat i cieszy się dobrą opinią, lepiej trafić się nie da.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone