Zamknij

Najlepsza pożyczka online na święta – grudzień 2019

10:49, 20.12.2019 | materiały partnera

Święta zbliżają się dużymi krokami, zatem czas zakończyć ostatnie przygotowania. Niestety, w tym właśnie newralgicznym czasie mogą nam się przytrafić różne przykre niespodzianki. Jednym z nich jest wyczerpanie się budżetu świątecznego. Skutecznym ratunkiem może okazać się zaciągnięcie szybko pożyczki. Podpowiadamy, gdzie znaleźć najkorzystniejszą.

Nie tylko w polskiej tradycji święta to czas radości, ale również okres zwiększonych wydatków. Według raportu firmy doradczej Deloitte w 2019 roku polska rodzina zamierza wydać średnio 1521 zł na zorganizowanie Wigilii i Bożego Narodzenia. Najwięcej, bo 36%, budżetu pochłoną prezenty, 34% zostanie przeznaczone na jedzenie. Co jednak, gdy odłożona na święta suma okaże się za niska? Trudno przecież zrezygnować z zakupu wymarzonych przez najbliższych prezentów czy ze spotkań towarzyskich przy świątecznym stole. Na szczęście z pomocą przychodzi pożyczka.

Jak wygodnie pożyczyć pieniądze na święta?

W grudniu większość banków i firm pożyczkowych oferuje świąteczne pożyczki, które można przeznaczyć na organizację wymarzonych świąt. Mogą to być również święta za granicą. Okazuje się bowiem, że coraz więcej naszych rodaków spędza okres świąteczno-sylwestrowy w ciepłych krajach, na co trzeba przeznaczyć średnio 3300 zł na osobę.

Bez względu jednak na to, czy planujemy święta w domu, czy na zagranicznych wojażach, możemy wspomóc świąteczny budżet pożyczką. W grudniu często jesteśmy zabiegani i mocno zajęci, dlatego ważne jest, żeby móc pożyczyć pieniądze wygodnie. W tej sytuacji powinniśmy skorzystać z oferty pożyczek dostępnych przez Internet. Bez wychodzenia z domu będziemy mogli załatwić wszystkie formalności, a pieniądze powinny szybko znaleźć się na naszym koncie. Niestety, nie wszystkie instytucje finansowe oferują pożyczki w pełni online. Na szczęście takie również są dostępne. Przejrzeliśmy ogromną liczbę ofert i wybraliśmy te pożyczki, które dostępne są przez Internet, a do tego są najkorzystniejsze.

Rankingi najlepszych pożyczek przez Internet

Punktem wyjścia naszych poszukiwań była możliwość pożyczenia przez Internet większej kwoty na co najmniej kilka miesięcy. Interesowały nas jednak głównie te oferty pożyczek, które nie tylko są dostępne online, ale także nie wymagają załatwiania żadnych formalności w placówce pożyczkodawcy.

Ważną kwestią była także szybkość pozyskania pieniędzy z pożyczki oraz to, czy można ją zaciągnąć bez okazywania zaświadczenia o dochodach. Brak dodatkowych dokumentów oznacza bowiem mniej skomplikowane formalności, a zatem krótszą procedurę pożyczkową i szybszą możliwość pożyczenia pieniędzy na święta.

Marka hapipożyczki bezkonkurencyjna!

Okazało się, że we wszystkich rankingach (sowafinansowa.pl, loando.pl, pozyczkaportal.pl, pozyczkowy-portal.pl i comperia.pl) rywali zdeklasowała firma pożyczkowa hapipożyczki. Jej oferta specjalna „Pożyczka dla Nowych Klientów” jest najkorzystniejsza, a formalności są przyjazne dla pożyczkobiorców i ograniczone do minimum. Zacznijmy jednak od kosztów. Pożyczając 5000 zł na 12 miesięcy, nasza rata wyniesie 437,67 zł. RRSO tej pożyczki to tylko 9,57% w skali roku. Tu przeczytasz więcej na ten temat: https://www.hapipozyczki.pl/blog/najtansza.

Istotne jest także to, że w hapipożyczki nie tylko wszystkie formalności załatwimy online, ale także najczęściej wystarczy sam dowód osobisty do zaciągnięcia pożyczki. Natomiast pieniądze są przelewane natychmiast po podpisaniu umowy.

Pożyczka świąteczna może być ważnym wsparciem domowego budżetu w przygotowaniach Wigilii i Bożego Narodzenia. Warto jednak szanować swój czas i sięgać po pożyczki dostępne całkowicie online. Nasze zestawienie pokazuje, że można znaleźć oferty bardzo atrakcyjne pod względem kosztów.

Pożyczkodawcą jest IPF Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie. RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania. RRSO wynosi 9,57% . Produkt "Pożyczka dla Nowych Klientów" dostępny jest od 24.04.2019 r. wyłącznie dla konsumentów nieposiadających pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki pożyczki uzależnione są od poziomu wiarygodności kredytowej konsumenta. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Więcej szczegółów w regulaminie na hapipozyczki.pl.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone