Zamknij
REKLAMA

Na Igrzyskach Kariery

09:28, 05.04.2017 | UPH, MT
Skomentuj
REKLAMA

Mistrzem tegorocznych Igrzysk Kariery i zdobywcą statuetki oraz nagrody głównej w postaci wyjazdu studyjnego do Parlamentu Europejskiego w Brukseli na zaproszenie Julii Pitery jest drużyna Wydziału Humanistycznego. 

Dokumenty aplikacyjne to: odp. A - życiorys zawodowy i list motywacyjny, czy odp. B - oferta pracy i szczegółowy opis stanowiska pracy? Dla bezrobotnego, który udokumentuje okres uprawniający do zasiłku mniejszy niż 5 lat, wysokość zasiłku dla bezrobotnych wynosi: A - 50%, czy B - 80%? - to przykłady pytań konkursowych, z którymi mierzyły się drużyny reprezentujące poszczególne wydziały Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego podczas II Igrzysk Kariery. Rywalizacja składała się z trzech etapów, emocje narastały z każdym. Wszystkie drużyny były znakomicie przygotowane, rywalizacja - wyrównana. W finałowej rozgrywce zmierzyły się drużyny Wydziału Nauk Ścisłych i Wydział Humanistyczny. Reprezentanci Wydziału Nauk Ścisłych rozpoczynali finał na prowadzeniu dzięki zachowanym szansom z przedostatniej rundy. Do samego końca towarzyszył obu drużynom dreszczyk emocji i zdrowa rywalizacja. 

W skład zwycięskiej drużyny wchodzili: Izabela Bojko, Marlena Derlicka, Karolina Sówka oraz Damian Kruk.

Igrzyska Kariery zorganizowane zostały przez Biuro Karier działające przy Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym, przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Siedlcach oraz siedlecką filią Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

(UPH, MT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz