Zamknij

Zrealizuj swój biznesowy potencjał! Poprowadź własny sklep w Siedlcach lub okolicy

12:54, 02.06.2023 Materiał promocyjny Aktualizacja: 15:04, 18.07.2023
Skomentuj

Jeśli borykasz się z zawodowym wypaleniem albo czujesz, że stoisz w miejscu i nie rozwijasz się, jeśli myślisz o własnym biznesie, ale nie wiesz od czego zacząć – to rozważ działalność w oparciu o model franczyzowy. Możesz poprowadzić własny sklep pod szyldem Żabki przy wkładzie wynoszącym ok. 5 tys. zł wkładzie własnym i szerokim wsparciu partnera, który pomoże ci od początku w rozwinięciu twojej przedsiębiorczości. Wyposażona, zatowarowana i wynajęta przez sieć placówka, szkolenia, innowacyjne narzędzia, wsparcie serwisowe czy IT – to tylko niektóre z form wsparcia. 

Maciej Nowak z Siedlec jest jednym z franczyzobiorców, który prowadzi sklep w naszym regionie. Na początku Żabkę prowadził w Sokołowie Podlaskim, a od około roku zarządza sklepem zlokalizowanym w Siedlcach. - Przez 24 lata związany byłem z sektorem budownictwa, przez większość czasu pracowałem w różnych korporacjach. Pełniłem takie stanowiska jak przedstawiciel handlowy, doradca techniczny czy wreszcie - szef sprzedaży. Pandemia obnażyła jednak słabe strony rynku, także tego sektora. Jednocześnie utwierdziła mnie w przekonaniu, że branża spożywcza jest czymś, co przetrwa każde, nawet najtrudniejsze czasy. Postanowiłem pójść w tym kierunku i otworzyć sklep pod szyldem Żabki - jej oferta współpracy jest naprawdę atrakcyjna.

Franczyza to szereg korzyści

Nowi franczyzobiorcy Żabki otrzymują od sieci gotowy do prowadzenia sklep w dobranej i wynajętej przez nią lokalizacji. Placówka wyposażona jest w niezbędny sprzęt, np. lodówki, ekspres do kawy oraz meble, a także w asortyment produktowy, w tym marki własne jak Foodini, Szamamm czy Tomcio Paluch.

Sieć franczyzowa Żabka oferuje wszystkim działającym pod jej szyldem przedsiębiorcom wielorakie wsparcie. Mogą liczyć na dostęp do wieloletniego know-how, bogatego pakietu szkoleń czy pełnego zaplecza logistycznego, w tym dostaw do sklepów. Otrzymują pomoc ze strony lokalnych przedstawicieli sieci Partnerów ds. sprzedaży czy Trenerów ds. szkoleń, zdalne doradztwo specjalnej jednostki Centrum Wsparcia Franczyzobiorców, a w razie usterek czy awarii sprzętu – Interwencyjnych Grup Serwisowych. Sieć franczyzowa udostępnia im również szereg nowoczesnych narzędzi, w tym m.in. aplikację Cyberstore umożliwiającą zdalne zarządzanie placówkami: składanie zamówień czy wyciąganie raportów sprzedażowych, przy użyciu smartfona. Żabka regularnie wprowadza dla nich też dodatkowe benefity, w tym pakiety zdrowotne czy sportowe. Aby zabezpieczyć swój biznes franczyzobiorcy mają możliwość korzystania ponadto ze zbiorowego ubezpieczenia tzw. “Polisy na biznes”, która chroni ich na wypadek niepowodzenia działalności.

- Żabka to niezwykle otwarta i przyjazna organizacja dla każdego, kto chce rozpocząć swój biznes. Oferuje nie tylko wszechstronne wsparcie, ale również dostęp do bieżących informacji i szerokiej bazy wiedzy. Zarówno franczyzobiorcy, jak i nasi pracownicy mogą stale podnosić swoje kwalifikacje i wiedzę. Mamy zapewnione zaplecze logistyczne czy serwisowe, a także unikatowe narzędzia jak aplikacja Cyberstore - która stanowi moje centrum dowodzenia sklepem z poziomu telefonu. Dla równie ważny jest dobry, regularny kontakt z przedstawicielami sieci z regionu, ale też z centrali czy innymi lokalnymi franczyzobiorcami. Mam poczucie, że wszyscy tworzymy wielką “Żabkową” rodziną – mówi franczyzobiorca z Siedlec.

Kroki do biznesu z Żabką

Kandydat na franczyzobiorcę powinien przejść proces rekrutacji, na który składają się m.in. spotkania z przedstawicielami firmy oraz szkolenia w sklepie trenerskim. Dodatkowym wymogiem jest rejestracja w CEIDG własnej jednoosobowej działalności gospodarczej. Franczyzobiorcy Żabki, tak jak wszyscy przedsiębiorcy w Polsce, mają bowiem obowiązek samodzielnego zarządzania kadrami, a także tematami dotyczącymi odprowadzania składek ZUS czy opłacania podatków. Przy rekrutacji dla sieci znaczenie ma również motywacja, przedsiębiorcza postawa kandydata czy umiejętność nawiązywania przez niego relacji. Wkład własny niezbędny do rozpoczęcia działalności wynosi zaledwie ok. 5 tys. zł i wydatkowany jest na zakup kasy fiskalnej i koncesji (refundowana po 3 miesiącach współpracy).

- Nie wróciłbym do korporacji i nie zamieniłbym prowadzenia Żabki na nic innego. Oczywiście do tego biznesu trzeba włożyć trochę serca i zaangażowania. Istotny jest również zaufany i uczciwy personel. Mam to szczęście, że mój zespół jest zgrany i odpowiedzialny. Zadowoleni klienci upewniają mnie w tym, że to co robimy ma sens.

Więcej informacji znajdziesz na: https://www.zabka.pl/franczyza

 

(Materiał promocyjny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Zadowolony klient Zadowolony klient

0 0

Bardzo lubię robić zakupy w sklepie u Pana Macieja! Bardzo uprzejmy Pan, gorąco polecam, pozdrawiam i oby tak dalej! 👍 12:32, 04.06.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%