Zamknij

Zamiast na światełka na zupę dla bezdomnych

13:39, 23.11.2023 RED Aktualizacja: 13:39, 23.11.2023
Skomentuj

Siedlczanie żyją teraz informacją o udanych rozmowach prezydenta z przedsiębiorcami w sprawie iluminacji na terenie miasta.

Trzy firmy zadeklarowały wsparcie działań prezydenta Andrzeja Sitnika, który dążył do przywrócenia świątecznej tradycji. Klimatyczne oświetlenie ulic miejskich poprzez umieszczenie na drzewach światełek, które wiele lat uprzyjemniały przedświąteczne spacery siedlczan, wróci do łask mieszkańców.

W komunikacie otrzymaliśmy informację:

- Światełka zostaną zamontowane przez firmę Zakład Usług Budowlanych Grzegorza Czarnockiego, o elektryczne podłączenie zadba firma Koronto Sp. z o.o., całość przedsięwzięcia będzie koordynowała firma Mal-Pol Sp. z o.o.. Osoby, przedsiębiorcy i firmy, które zadeklarowały wpłatę na częściowe pokrycie kosztów rachunków związanych ze zużyciem energii elektrycznej prosimy o kontakt z urzędem miasta - brzmi dobra informacja.

Przedstawiciele trzech wymienionych firm odnieśli się do informacji o zadeklarowanych, dodatkowych wpłatach na pokrycie kosztów związanych z miejskimi iluminacjami:

- Miasto na pokrycie kosztów energii ma zabezpieczone środki. Wszelkie dodatkowe koszta - montażu, podłączenia i organizacji przedsięwzięcia - pokryjemy sami. Osoby, które zadeklarowały darowiznę na rzecz świątecznych iluminacji, prosimy o wpłatę wskazanych w mediach społecznościowych i nie tylko sum na konto Caritas Siedlce. Przeznaczone przez Państwa fundusze wesprą zimowe działania Caritasu, zapewniające bezdomnym i ubogim mieszkańcom ciepłe posiłki w zimowe dni - dodaje przedstawiciel firm.

Nie tylko światełka wrócą do miasta, a jak się okazuje - dobro mnoży dobro. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, otwartym dyskusjom w mediach społecznościowych, na całej tej sytuacji skorzystają również najubożsi. My już czujemy magię świąt.

 

fot.:PAP

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

oloolo

0 0

wsparcie działań prezydenta Andrzeja Sitnika, który dążył do przywrócenia świątecznej tradycji - tragedia czy komedia? 18:07, 24.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

RychuOchuckiRychuOchucki

0 0

szacun dla wymienionych firm, które poniosą niebotyczne koszta dla Siedlczan aby w pięknej atmosferze spędzili magiczny czas świąt!!!!! 02:52, 28.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%